İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

14 HAZİRAN 2024, CUMA   

39

İSTANBUL ŞUBE YÖNETİM KURULU

47. DÖNEM

      Dönem Seçiniz:

Üyeler

 

NUSRET SUNA
BAŞKAN
e-Posta:

Bolu-Gerede doğumludur. 1970 yılında Pertevniyal Lisesi, 1975 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü`nden mezun olmuştur. Mezuniyetinden bu yana sahibi olduğu şirkette proje ve müşavirlik konusunda çalışmaktadır. Odamızın Meslekiçi Eğitim Kurulu Başkanlığını yürütmekte olup, Referans Belgesi Kurulu ve Referans Belgesi Üst Kurul Üyeliği görevlerini yapmaktadır. SUNA, İnşaat Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi`nde 38-44. Dönemlerde Yönetim Kurulu`nda Sayman Üye , 45 ve 46. Dönemde İMO İstanbul Şube Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yapmıştır. Evli ve bir kız çocuk babasıdır.

 
 

EVREN KORKMAZER
SEKRETER ÜYE (13.04.2021 Tarihine Kadar Üye)
e-Posta:

 
 

EMİNE FUSUN SÜMER
SAYMAN ÜYE
e-Posta:

 
 

SİNEM KOLGU
ÜYE
e-Posta:

 
 

ŞABAN ERDAL YILMAZ
ÜYE
e-Posta:

 
 

ÖZGÜN GÜNDOĞDU
ÜYE
e-Posta:

İstanbul doğumludur. İlk ve orta öğrenimini İstanbul`da tamamladı. 2005 yılında İstanbul Kültür Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü`nden mezun oldu. 2008 yılında İstanbul Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü Geoteknik Anabilim Dalında yüksek lisans eğitimini tamamladı. Geoteknik alanında saha ve ofis işlerinde görev aldı. İnşaat Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi 44. 45. ve 46.Dönemde Yönetim Kurulu Yedek Üyeliği yapmıştır. Halen özel bir firmada şantiye şefi olarak çalışmaktadır.

 
 

SAMİ GÜLTEKİN
ÜYE (13.04.2021 TARİHİNE KADAR YEDEK ÜYE)
e-Posta:

 

Yedek Üyeler

 
 

ORHAN DOĞAN
YEDEK ÜYE
e-Posta:

Kahramanmaraş/Afşin doğumludur. 1987`de Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü`nden mezun oldu. 1987-1990 yılları arasında bir proje firmasında tasarımcı mühendis olarak çalıştı. 1991-1999 yılları arasında çeşitli firmalarda şantiye mühendisi olarak çalıştı. 1999`dan itibaren kendi firmasında endüstriyel çelik depolama raflarının tasarımı konusu üzerine çalışmalarını sürdürmektedir. 46. dönem Yönetim Kurulu Yedek Üyeliği yapan Doğan evli ve iki çocuk babasıdır


 
 

ELİF ERSOY
YEDEK ÜYE
e-Posta:


 
 

DİLAN TAŞGİT ULUŞAN
YEDEK ÜYE
e-Posta:

İstanbul doğumludur. 2014`de Karadeniz Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü`nden mezun oldu. 2009-2014 yılları arasında Genç İMO çalışmalarında yer aldı. İMO İstanbul Şubesi 44. dönemde Genç İnş. Müh. Komisyonu`nda ve Genç İnş. Müh. Çalıştayı Düzenleme Kurulu`nda görev aldı. İMO İstanbul Şubesi 45. ve 46. dönemde Yönetim Kurulu Yedek Üyeliği yaptı. Kocaeli`de bir okul şantiyesinde kontrol mühendisi olarak çalıştı. Halen bir proje ofisinde konut, otel, fabrika ve sanayi kuruluşları gibi yapıların projelendirilmesi üzerine çalışmaktadır.


 
 

ÖZER OR
YEDEK ÜYE
e-Posta:


 
 

EMEK YILMAZ
YEDEK ÜYE
e-Posta:


 
 

HASAN ALPER ÇULHA
YEDEK ÜYE
e-Posta:


 

Ayrılmış Üyeler

 
 

MURAT SERDAR KIRÇIL
SEKRETER ÜYE 13.04.2021 Tarihine Kadar
e-Posta:

Sarıkamış doğumludur. 1994 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü`nden mezun oldu. 1995 yılında aynı üniversitede Araştırma Görevlisi olarak göreve başladı. Halen Yapı Anabilim Dalı`nda öğretim üyesi olarak çalışmaktadır. İnşaat Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi 35. Dönem Kadıköy Temsilcilik Kurulu Üyesi, 36. Dönemde Şube Yönetim Kurulu Üyesi ve 44. Dönemde Yönetim Kurulu Sekreter Üye, 45. ve 46. Dönemde Şube Sekreter Üye olarak görev almıştır. 1998 yılından bu yana, çeşitli tarihlerde İstanbul Şubesi`nin çeşitli komisyonlarında ve İnşaat Mühendisleri Odası İnşaat Mühendisliği Eğitimi Kurulu`nda yer almıştır.


 

Sayfayı Yazdır

   

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.

TMMOB İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI
NECATİBEY CADDESİ NO:57 KIZILAY-ANKARA
TEL : +90 312 294 30 00   FAKS : +90 312 294 30 88
e-POSTA : imo@imo.org.tr