İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

14 HAZİRAN 2024, CUMA   

15

47. DÖNEM YAYIN KURULU

Dönem seçiniz:

Kurul Hakkında

 

Dosyalar

 

Kurul Üyeleri

NUSRET SUNA
SORUMLU Y.K. ÜYESİ
e-Posta:

Bolu-Gerede doğumludur. 1970 yılında Pertevniyal Lisesi, 1975 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü`nden mezun olmuştur. Mezuniyetinden bu yana sahibi olduğu şirkette proje ve müşavirlik konusunda çalışmaktadır. Odamızın Meslekiçi Eğitim Kurulu Başkanlığını yürütmekte olup, Referans Belgesi Kurulu ve Referans Belgesi Üst Kurul Üyeliği görevlerini yapmaktadır. SUNA, İnşaat Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi`nde 38-44. Dönemlerde Yönetim Kurulu`nda Sayman Üye , 45 ve 46. Dönemde İMO İstanbul Şube Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yapmıştır. Evli ve bir kız çocuk babasıdır.

FUNDA KILINÇ SUVAKÇI
SEKRETARYA
e-Posta:

MURAT SERDAR KIRÇIL
ÜYE
e-Posta:

Sarıkamış doğumludur. 1994 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü`nden mezun oldu. 1995 yılında aynı üniversitede Araştırma Görevlisi olarak göreve başladı. Halen Yapı Anabilim Dalı`nda öğretim üyesi olarak çalışmaktadır. İnşaat Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi 35. Dönem Kadıköy Temsilcilik Kurulu Üyesi, 36. Dönemde Şube Yönetim Kurulu Üyesi ve 44. Dönemde Yönetim Kurulu Sekreter Üye, 45. ve 46. Dönemde Şube Sekreter Üye olarak görev almıştır. 1998 yılından bu yana, çeşitli tarihlerde İstanbul Şubesi`nin çeşitli komisyonlarında ve İnşaat Mühendisleri Odası İnşaat Mühendisliği Eğitimi Kurulu`nda yer almıştır.

MURAT ANTİK
ÜYE
e-Posta:

1958 Sakarya doğumludur. 1985 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi`nden mezun oldu. Meslek yaşamında, özel sektörde şantiye şefliği yaptı. Halen ortağı olduğu bir şirkette taahhüt işleri yapmaktadır. İMO Kadıköy Temsilcilik Kurulu`nda da görev yapan ANTİK, evli ve iki çocuk babasıdır.

ELİF ERSOY
ÜYE
e-Posta:

ÖZER OR
ÜYE
e-Posta:

REZAN BULUT
ÜYE
e-Posta:

İstanbul`da doğdu. 1994 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi`nden mezun oldu. 1995 yılında İMO Habitat Komisyonu Sekreteri olarak İstanbul Şube`de çalışmaya başladı. İMO İstanbul Şubesi 35. Dönem Yönetim Kurulu üyeliği yapan Bulut, 36. 37. 38. 39. ve 40. Dönemlerde Sekreter Üye olarak görev yaptı. 2008 yılından itibaren İnşaat Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi`nde Şube Sekreteri olarak görev yapmaktadır.

Sayfayı Yazdır

   

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.

TMMOB İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI
NECATİBEY CADDESİ NO:57 KIZILAY-ANKARA
TEL : +90 312 294 30 00   FAKS : +90 312 294 30 88
e-POSTA : imo@imo.org.tr