İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

14 HAZİRAN 2024, CUMA   

26

47. DÖNEM AFETE HAZIRLIK VE MÜDAHALE KOMİSYONU

Dönem seçiniz:

Komisyon Hakkında

 

Dosyalar

 

Komisyon Üyeleri

ÖZGÜN GÜNDOĞDU
SORUMLU Y.K. ÜYESİ
e-Posta:

İstanbul doğumludur. İlk ve orta öğrenimini İstanbul`da tamamladı. 2005 yılında İstanbul Kültür Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü`nden mezun oldu. 2008 yılında İstanbul Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü Geoteknik Anabilim Dalında yüksek lisans eğitimini tamamladı. Geoteknik alanında saha ve ofis işlerinde görev aldı. İnşaat Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi 44. 45. ve 46.Dönemde Yönetim Kurulu Yedek Üyeliği yapmıştır. Halen özel bir firmada şantiye şefi olarak çalışmaktadır.

ORHAN DOĞAN
SORUMLU Y.K. ÜYESİ
e-Posta:

Kahramanmaraş/Afşin doğumludur. 1987`de Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü`nden mezun oldu. 1987-1990 yılları arasında bir proje firmasında tasarımcı mühendis olarak çalıştı. 1991-1999 yılları arasında çeşitli firmalarda şantiye mühendisi olarak çalıştı. 1999`dan itibaren kendi firmasında endüstriyel çelik depolama raflarının tasarımı konusu üzerine çalışmalarını sürdürmektedir. 46. dönem Yönetim Kurulu Yedek Üyeliği yapan Doğan evli ve iki çocuk babasıdır

TEMEL PİRLİ
KOMİSYON BAŞKANI
e-Posta:

Erzincan doğumludur. 1992`de Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü`nden mezun oldu. Meslek yaşamına şantiyecilik yaparak başladı.  Halen sahibi olduğu şirkette mühendislik hizmetini sürdürmektedir. İnşaat Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi 36. ve 37. Dönem Yönetim Kurulu Üyeliği (Yedek) ve 41. 42. 43. Dönemlerde Sekreter Üye, 45. Dönemde Sayman üye olarak görev yaptı. PİRLİ, evli ve iki çocuk babasıdır. 

 

METE YILDIZ
SEKRETERYA
e-Posta:

1973 Trabzon`da doğdu.1997 yılında Atatürk Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun oldu.Meslek hayatına şantiyelerde saha mühendisi ve şantiye şefi olarak başladı.2003 yılından itibaren inşaat Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi Beton Araştırma ve Geliştirme laboratuarında Laboratuar Sorumlu Mühendis olarak çalıştı.Halen İnşaat Mühendisleri Odası İstanbul Şubesinde profesyonel mühendis olarak çalışmaktadır.

MUSTAFA SABRİ KURAL
ÜYE (TEMSİLCİ)
e-Posta:

ÖZGÜR DURMUŞ
ÜYE (TEMSİLCİ)
e-Posta:

MUSTAFA PERÇEMLİ
ÜYE (TEMSİLCİ)
e-Posta:

Bu Üyeye ait
FOTOĞRAF dosyası bulunamadı!

ELİŞAN FİLİZ PİROĞLU
ÜYE
e-Posta:

OKTAY GÜLAĞACI
ÜYE
e-Posta:

1959 yılında doğdu. 1983 yılında İDMMA Galatasaray Mühendislik Yüksek Okulunu bitirdi.  Meslek yaşamında, değişik şirketlerde projecilik ve şantiyecilik yaptı. Halen sigorta eksperi olarak çalışmaktadır.  34. ve 35. Dönemlerde, İMO İstanbul şubesi yönetim kurulunda sayman üye, 28.01.2002 tarihinden 08.10.2002 tarihine kadar 38. Dönemde İMO İstanbul şubesi yönetim kurulu üyesi, 36. Dönemde İMO Onur Kurulu üyesi olarak ve İMO`nun değişik komisyon ile kurullarında görev yapmıştır.

SERVET BİNGÖL
ÜYE
e-Posta:

Bu Üyeye ait
FOTOĞRAF dosyası bulunamadı!

SULTAN ÇEBİTÜRK
ÜYE
e-Posta:

ERKİN ERİNÇ YALÇINKAYA
ÜYE
e-Posta:

ALPER İLKİ
ÜYE
e-Posta:

Yapı Mühendisliği konusunda uzman olan Prof.Dr. Alper İlki 1993 yılından bu yana İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ), İnşaat Fakültesi, İnşaat Mühendisliği Bölümünde görev yapmaktadır. İTÜ İnşaat Mühendisliği Bölümünün, Betonarme Biriminde ders veren Alper İlki, aynı zamanda İTÜ Yapı ve Deprem Mühendisliği Laboratuvarının eş-sorumluluğunu yürütmektedir. Yapı ve deprem mühendisliği konularında çalışmalar yürüten Alper İlki, SCI veya SCIE indeksleri tarafından taranan dergilerde bu konularda 30 adet uluslararası makalenin ve 130 adet tam metin uluslararası konferans bildirisinin yazarı ya da ortak yazarıdır. Yapı ve Deprem mühendisliği konularında Avrupa Birliği, NATO, Tübitak, JICA, vb. uluslararası ve ulusal çok sayıda araştırma projesinde yürütücü ve araştırıcı olarak görev yapmış olan Alper İlki şu ana kadar tamamlanmış olan 6 adet doktora tezini ve 45 adet yüksek lisans tezini yönetmiştir. Araştırmaları daha çok betonarme ve yığma yapıların deprem davranışı ve bunların güçlendirilmesine yönelik olan Alper İlki 29 adedi SCI ya da SCIE indeksleri tarafından taranan dergiler olmak üzere 37 farklı bilimsel dergide 170 den fazla bilimsel makale için hakemlik yapmıştır. Prof. İlki, 2007 Deprem Yönetmeliği, 2013 Riskli Yapı Tespit Yönetmeliği, 2014 Deprem Yönetmeliği komisyonlarında görev yapmıştır/yapmaktadır.

ŞABAN ERDAL YILMAZ
ÜYE
e-Posta:

GÜNGÖR GÜLTEKİN
ÜYE
e-Posta:

1960 yılında İstanbul`da doğdu. İlk ve orta öğrenimini İstanbul`da tamamladıktan sonra 1982 yılında İDMMA İnşaat Fakültesi İnşaat Bölümü`nden mezun oldu. Yapı stajını Libya`da tamamladıktan sonra; 1983 - 1985 yılları arasında Irak`ta hangar ve Libya`da okul inşaatlarında Saha Mühendisi olarak çalıştı. Askerlik hizmetinden sonra yurt içinde çeşitli toplu konut, atölye, fabrika inşaatlarında Şantiye Şefi, S.Arabistan`da da Villa Projelerinde Proje Müdürü olarak görev yaptı. 1997 yılında kurduğu kendi inşaat şirketi ile çeşitli taahhüt işleri yaptıktan sonra 1999 yılında Yapı Denetim Sektörünün ilklerinden olarak yapı denetimi faaliyetlerine başladı ve 2016 yılına kadar aralıksız devam etti. 2017 yılından beri Bilirkişilik yapmakta ve e-ticaret ile uğraşmaktadır. Son 3 dönemdir İMO İstanbul Şubesinin Bilirkişilik ve Afete Hazırlık ve Müdahale Komisyonlarında görev yapmaktadır. Evli ve iki kız çocuk babasıdır. 

YAVUZ SELİM KAYA
ÜYE
e-Posta:

KEMAL BEYEN
ÜYE
e-Posta:

Bu Üyeye ait
FOTOĞRAF dosyası bulunamadı!

ÇİĞDEM İPEKÇİ SAZAK
ÜYE
e-Posta:

Bu Üyeye ait
FOTOĞRAF dosyası bulunamadı!

FİLİZ GÖKÇE
ÜYE
e-Posta:

ERAY NİRGİZ
ÜYE
e-Posta:

AHMET YİĞİT ÖZÇELİK
ÜYE
e-Posta:

Bu Üyeye ait
FOTOĞRAF dosyası bulunamadı!

BAYRAM AYGÜN
ÜYE
e-Posta:

ZAFER TÜRKARSLAN
ÜYE
e-Posta:

CEM ÖZCAN
ÜYE
e-Posta:

GÖZDE SEZER
ÜYE
e-Posta:

METİN ULUOCAK
ÜYE
e-Posta:

ÖZER OR
ÜYE
e-Posta:

ÇAĞLAR UZUNKAŞ
ÜYE
e-Posta:

Sayfayı Yazdır

   

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.

TMMOB İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI
NECATİBEY CADDESİ NO:57 KIZILAY-ANKARA
TEL : +90 312 294 30 00   FAKS : +90 312 294 30 88
e-POSTA : imo@imo.org.tr