ANA SAYFA   İLETİŞİM   WEBMAIL   SİTE HARİTASI   ARAMA   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ TMMOB

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

18 MAYIS 2024, CUMARTESİ   

15

47. DÖNEM YAPI DENETİM KOMİSYONU

Dönem seçiniz:

Komisyon Hakkında

 

Dosyalar

 

Komisyon Üyeleri

LEYLA TAN

e-Posta:

1970 yılında Tufanbeyli`de doğdu. 1991 yılında Çukurova Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. 1991 – 1997 yıllarında özel sektörde içme suyu ve kanalizasyon altyapı alanında çalıştı. 1997 yılında Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğünde göreve başlamış olup halen Yapı Denetim Şube Müdürlüğünde görev yapmaktadır. İMO Adana Şube 21 ve 22. Çalışma Dönemlerinde Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev aldı.

MUSTAFA BAYGELDİ

e-Posta:

1946 Denizli (Medele) doğumludur. Cumhuriyet Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden 1991 tarihinde mezun olduktan sonra Bayındırlık ve İskan Bakanlığında, kontrol, şantiye şefi, Fen Heyeti Müdürü, Yüksek Fen Kurulu Uzmanı, Cumhurbaşkanlığı İnşaatları Müstakil Kontrol Amiri, Bayındırlık Kurulu Sekreteri, Müsteşar Yardımcısı, Bakan Danışmanı olarak görev yapmıştır. Ayrıca; İMO Ankara Şube 12.ve 14.dönemlerde yönetim kurulu üyesi, TMMOB ve İMO`nun çeşitli komisyonlarında üye ve başkan olarak görev yapmıştır. İnşaat Mühendisleri Odasının düzenlediği toplantı, panel, çalıştay ve sempozyumlarda sunumlar yapmış olup İMO Şube bülteninde ve çeşitli Teknik Dergilerde makaleleri yayımlanmıştır. Emekli ve serbest çalışmaktadır.

MUSTAFA AYNUR

e-Posta:

HÜSEYİN ŞAHİN TÜZEN

e-Posta:

ABDULKADİR ORHAN

e-Posta:

İLKAY TELTİK

e-Posta:

Kahramanmaraş`ta doğdu. 2000 yılında 19 Mayıs Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü`nden mezun oldu. 2008 yılında İTÜ Kıyı Bilimleri ve Mühendisliği yüksek lisansını tamamladı. 2001-2007 yılları arasında yapı denetim sektöründe çalıştıktan sonra, ortağı olduğu yapı denetim firmasını kurdu. 2007 yılından bu yana denetim firmasında mesleğini sürdürmektedir.

EMRAH YILMAZ

e-Posta:

EYSEM EZER

e-Posta:

HÜSEYİN KAYA

e-Posta:

1962 Mazgirt doğumludur. 1987 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesinden mezun olduktan sonra çeşitli yurtiçi ve yurt dışı projelerinde; proje mühendisi, teknik müşavir, şantiye şefi, proje müdürü ve genel müdür olarak görev yaptı. 2000-2013 yılına kadar ortağı ve yöneticisi olduğu bir yapı denetim kuruluşunda çalıştı. Yapı Denetim Kuruluşları Birliği Genel Sekreteri ve sonrasında Genel Başkanı olarak görev aldı. İMO Ankara Şubesi 41, 42 ve 43. Dönem ile İMO Genel Merkez 43 ve 44. Dönem Yapı Denetim Komisyonu üyeliği ve başkanlığı, İMO 3.Yapı Denetim Sempozyumu ve TMMOB 1.Yapı Denetim Sempozyumu Düzenleme Kurulu Başkanlığı görevlerinde bulundu. İMO 45. Dönem Yönetim Kurulu Sekreter Üyesi ve 46. Dönem Yönetim Kurulu üyesi olarak görev aldı.

2016-2020 döneminde İMO yurtdışı etkinliklerinde, Dünya İnşaat Mühendisleri Konseyi (WCCE), Avrupa İnşaat Mühendisleri Konseyi (ECCE), Avrupa Mühendis Odaları Birliği (ECEC) ve Akdeniz Ülkeleri Mühendislik Birliği (EAMC) toplantılarında Oda`yı temsilen aktif görev aldı. Şu anda yurt dışı teknik müşavirlik ve danışmanlık hizmetleri vermektedir. İyi derecede İngilizce ve konuşma düzeyinde Arapça bilmektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır.

Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi

TANER YÜZGEÇ
e-Posta:

1965 yılında Elazığ`da doğdu. 1989 yılında ODTÜ`den mezun oldu. 1992 yılına kadar özel bir firmada alt yapı konusunda, çeşitli kademelerde görev yaptı. 38., 39., 40. ve 43. Dönem Oda Yönetim Kurulu Başkanlığı görevlerinde bulundu.Halen kendi firmasında üst yapı ve dekorasyon alanlarında taahhüt işleri yapmaktadır. Evli ve bir çocuk babasıdır.

VEYSEL ÖZKAN
e-Posta:

1961 yılında Mersin Anamur`da doğdu. 1981 yılında Çukurova Üniversitesinden mezun oldu. Proje ve inşaat işleri yapmaktadır. İMO Mersin Şubesinde 2. ve 5. Dönemlerde Yönetim Kurulu Üyesi, 9., 10. ve 11. Dönemlerde Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yapmıştır.

DİLEK BEKİROĞLU
SORUMLU GENEL SKR. YRD.
e-Posta:

İstanbul doğumludur. 2000 yılında İstanbul Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. 2006 yılında İTÜ Yapı Mühendisliği programında yüksek lisansını tamamlamıştır. Projeci olarak başladığı çalışma hayatına Yapı denetim sektöründe üstdüzey yönetici olarak devam etmiştir. Yapı Denetim Kuruluşları Birliği Derneği İstanbul Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmıştır.

Sayfayı Yazdır

   

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.

TMMOB İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI
NECATİBEY CADDESİ NO:57 KIZILAY-ANKARA
TEL : +90 312 294 30 00   FAKS : +90 312 294 30 88
e-POSTA : imo@imo.org.tr