ANA SAYFA   İLETİŞİM   WEBMAIL   SİTE HARİTASI   ARAMA   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ TMMOB

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

24 MAYIS 2024, CUMA   

42

47. DÖNEM BİLİRKİŞİLİK KURULU

Dönem seçiniz:

Kurul Hakkında

 

Dosyalar

 

Kurul Üyeleri

ERDOĞAN BALCIOĞLU

e-Posta:

1949 yılında Bitlis` te doğdu.1976 yılında ADMMA İnşaat Bölümünden mezun olmuştur. 1978-1992 yılları arasında Ankara Belediyesinde Yapı Kontrol Müdürlüğü,Yapı şube Müdürlüğü ,Başkanlık danışmanlığı,Çankaya Belediyesinde Fen işleri müdür yardımcılığı, 1992-2000 yılları arasında 2 dönem Yenimahalle Belediyesi TEKNİK BAŞKAN Yardımcılığı görevlerinde bulunmuş, birçok yatırımda imzası bulunmaktadır. TMMOB denetim kurulu üyeliği, İMO Ankara şb.3.dönem yönetim kurulu Başkanlığı,TMMOB Afet Riskli alanlar kom.bşk.,İMO kent yapısal sorunları kom.,İMO Afet riskli alanlar kom, yapı denetim kom.üyeliği,halen İMO soruşturmacısı olarak hizmet yapmakta olup; birçok panel,sempozyumlarda tebliğ sunmuştur. Halen BALCIOĞLU Planlama Bilirkişilik eksperlik ve Mühendislik ltd.şirketi sahibi olarak kentleşme, planlama, değerleme ve kentsel dönüşüm projeleri konusunda çalışmalar yapmaktadır.

CANAN OĞUZ

e-Posta:

MUSTAFA ATMACA

e-Posta:

1950 yılında Yomra`da doğmuştur. 1975 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi`nden mezun olmuştur.

SÜLEYMAN ADANUR

e-Posta:

1972 yılında Trabzon-Yomra-Özdil`de doğdu. İlk ve ortaokulu Özdil`de, liseyi ise Trabzon Affan Kitapçıoğlu Lisesi`nde tamamladı. Lisans eğitimini Karadeniz Teknik Üniversitesi, Mühendislik-Mimarlık Fakültesi, İnşaat Mühendisliği Bölümü`nde, Yüksek Lisans ve Doktora eğitimini ise Karadeniz Teknik Üniversitesi, Fen Bilimleri Enstitüsü, İnşaat Mühendisliği Anabilim Dalı, Yapı Bilim Dalı`nda tamamladı. Eylül 2006-Ağustos 2007 tarihleri arasında TÜBİTAK bursu ile ABD Kaliforniya Üniversitesi Irvine Kampüsünde doktora sonrası çalışmalarda bulundu. 2007 yılında Yardımcı Doçent, 2012 yılında Doçent, 2017 yılında ise Profesör kadrosuna atandı. 50 adet ulusal/uluslararası bilimsel makalesi, 1 adet kitabı, 80 adet ulusal/uluslararası bildirisi, 350 adet uluslararası atıfı bulunmaktadır. İnşaat Mühendisliği ile ilgili birçok bilirkişilik yapmıştır. Evli ve iki çocuk babası olan ADANUR, İngilizce bilmekte ve halen Karadeniz Teknik Üniversitesi, Mühendislik Fakültesi, İnşaat Mühendisliği Bölümü`ndeki görevine devam etmektedir.

HALİT ERHAN ÖZSEVİMLİ

e-Posta:

1954 yılına Afyonkarahisar`da doğdu, aslen Bolu`ludur. 1975 yılında Adana Mühendislik Yüksek Okulunu bitirdi. Aynı yıl Ankara İktisadi ve Ticari İlimler Akademisinde işletme ve pazarlama alanında yüksek lisansını tamamladı. 1975 yılından bugüne kadar kendi bürosunda statik proje, kesin hesap, kontrol mühendisliği, şantiye şefliği, banka eksperliği, yapı denetimi, danışmanlık ve bilirkişilik faaliyetlerinde bulundu. Halen bilirkişi ve danışman olarak çalışmalarına devam etmektedir.

HAKAN GÜN

e-Posta:

AYNUR GÜNDOĞDU

e-Posta:

1999 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi`nden mezun oldu. Özel bir proje bürosunda çalıştıktan sonra 2000-2006 yılları arasında Karşıyaka Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğünde görev yaptı. 2006`dan bu yana Karşıyaka Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğünde görev yapmaktadır. İMO İzmir Şubesi`nde Kentsel Dönüşüm Komisyonu ve Beyaz Baretli Kadınlar Projesinde görev almıştır.

Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi

VEYSEL ÖZKAN
e-Posta:

1961 yılında Mersin Anamur`da doğdu. 1981 yılında Çukurova Üniversitesinden mezun oldu. Proje ve inşaat işleri yapmaktadır. İMO Mersin Şubesinde 2. ve 5. Dönemlerde Yönetim Kurulu Üyesi, 9., 10. ve 11. Dönemlerde Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yapmıştır.

BAHAETTİN SARI
GENEL SEKRETER YARDIMCISI
e-Posta:

Kozan`da doğdu, ilk, orta ve lise eğitimini Kozan`da tamamladıktan sonra Çukurova Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden 1977 yılında mezun oldu. 1977-1984 yılları arasında yurt içi ve yurt dışındaki kamu ve özel yapım işlerinde şantiye şefi, keşif, metraj, kesin hesap ve kontrol mühendisi olarak çalıştı. 1984-2012 yılları arasında kurduğu firmasıyla serbest mesleki faaliyette bulundu. Bu süreçte birçok kamu ve özel sektör projesinin yapımını gerçekleştirdi. 2013-2022 yılları arasında Oda Merkezinde Proje Koordinatörü, Genel Sekreter Yardımcısı ve vekaleten Genel Sekreter olarak görev yaptı. 1982-1986 yılları arasında TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Adana Şubesinde bir dönem Yönetim Kurulu Üyesi, bir dönem Sayman Üye olarak, 2008-2010 yılları arasında Antalya Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yaptı. 2008-2012 yılları arasında İnşaat Mühendisleri Odası`nda iki dönem Yapı Denetim Komisyonu Başkanı, bir dönem Yasa ve Yönetmelikler Komisyon üyesi olarak, TMMOB`de bir dönem Yapı Denetim Çalışma Grubu Başkanı olarak, TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası 2. Yapı Denetim Sempozyumunda "Onuncu Yılında Yapı Denetimin Neresindeyiz" konulu Panel-Form`da panel yöneticisi ve panelist olarak, TBMM Dilekçe Komisyonu TOKİ Araştırma Alt Komisyon üyesi olarak görev yaptı. Yapı Denetim Sistemi, TOKİ, Kent Sorunları ve Sosyal Belediyecilik konularında birçok yazısı Antalya Şube Bülteninde, "Türkiye`de Yapı Denetim Sistemi" hakkında yaptığı röportajı ise Teknik Güç`ün 196. sayısında yayımlanmıştır. Yaşamını Antalya`da sürdürmekte olup, evli ve iki çocuk babasıdır.

 

Sayfayı Yazdır

   

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.

TMMOB İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI
NECATİBEY CADDESİ NO:57 KIZILAY-ANKARA
TEL : +90 312 294 30 00   FAKS : +90 312 294 30 88
e-POSTA : imo@imo.org.tr