İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

15 TEMMUZ 2024, PAZARTESİ   

11

47. DÖNEM İŞÇİ SAĞLIĞI VE İŞ GÜVENLİĞİ KOMİSYONU

Dönem seçiniz:

Komisyon Hakkında

 

Dosyalar

 

Komisyon Üyeleri

MUTLU BURAK PAKSOY
BAŞKAN
e-Posta:

Bu Üyeye ait
FOTOĞRAF dosyası bulunamadı!

MEHMET İSMAİL CARAN

e-Posta:

Bu Üyeye ait
FOTOĞRAF dosyası bulunamadı!

NECLA AKBAŞAK

e-Posta:

ONUR AÇIK

e-Posta:

CELALEDDİN YEMŞEN

e-Posta:

HALİL KUŞU

e-Posta:

Bu Üyeye ait
FOTOĞRAF dosyası bulunamadı!

ŞÜKRÜ ÖZCAN

e-Posta:

AYDIN NOĞAY

e-Posta:

17.02.1956 tarihinde Aydın-Karacasu`da doğdu. Yükseköğrenimini 1974 -1978 yıllarında Konya DMMA İnşaat Mühendisliği bölümünde tamamlayarak kamudaki hizmetlerine 1979 yılında Karayolları Konya Bölge Müdürlüğünde  Yol Yapım Servisinde Şantiye Mühendisi olarak başladı. Bingöl, Malatya, Akşehir Şube Şefliklerinde Şube Şefi, Kastamonu Bölge Müdürlüğünde Bakım Baş Mühendisi, İzmir Bölge Müdürlüğünde Trafik İşaretleme Mühendisi olarak çalışarak 2004 yılında Kamudaki Hizmetlerini tamamladı. Kamu hizmetleri süresinde Enerji Yapı Yol Sen, Yapı Yol Sen  Sendikalarında İşyeri Temsilciliği, Şube Başkanlığı, Yapı Yol Sen Merkez Disiplin Kurulu Üyeliği, KESK Kurucu Delegeliği 2. Dönem GYK Üyeliği görevlerinde bulundu. Emekli olduktan sonra 3 yıl özel sektörde Yol Çizgi Uygulamaları yapan ve Yol Çizgi Makineleri satan bir trafik  firmasında  Uygulama Müdürlüğü yaptı. 2007 yılından itibaren de kendi şirketini kurarak çalışmalarına  devam etmektedir. İMO İzmir Şubesi 41. Dönem Yönetim Kurulu üyeliğinde bulundu.

ESRA ALTINTAŞ

e-Posta:

ZAFERCAN ATACAN
SEKRETER
e-Posta:

2008 yılında Celal Bayar Üniversitesi`nden mezun oldu. 2016 yılında Celal Bayar Üniversitesi`nde lisans eğitimini tamamladı. 2014 yılından bu yana kendi firmasında proje ve taahhüt işleri yapmaktadır.

RAHMİ ALPER
SORUMLU YK ÜYESİ
e-Posta:

2009 yılında Celal Bayar Üniversitesi`nden mezun oldu. 2009-2012 yılları arasında İMO İzmir Şubesi`nde Örgütlenme Sekreteri olarak çalıştı. 2012 yılından itibaren İzmir Büyükşehir Belediyesi Kentsel Dönüşüm Daire Başkanlığında Tespit, Uzlaşma Görüşmeleri, Projelerin Hazırlanması, Proje ve Yapım Kontrollüğü görevine devam etmektedir. İMO İzmir Şubesi`nde öğrencilik döneminden itibaren çeşitli kurul, komisyon, sempozyum ve kongrelerde görev almıştır.

Sayfayı Yazdır

   

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.

TMMOB İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI
NECATİBEY CADDESİ NO:57 KIZILAY-ANKARA
TEL : +90 312 294 30 00   FAKS : +90 312 294 30 88
e-POSTA : imo@imo.org.tr