ANA SAYFA   İLETİŞİM   WEBMAIL   SİTE HARİTASI   ARAMA   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ TMMOB

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

14 HAZİRAN 2024, CUMA   

29

KOCAELİ ŞUBEMİZ MESLEKİÇİ EĞİTİM PROGRAMLARINI SÜRDÜRÜYOR

    Yayına Giriş Tarihi: 05.12.2023 00:00   Güncellenme Zamanı: 05.12.2023 15:05:15  Yayınlayan Birim: GENEL MERKEZ  
 

Güncellenme Zamanı: 05.12.2023 15:10:59

İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi tarafından meslekiçi eğitim programları kapsamında üyelerine yönelik `Yapım İşleri Sözleşme ve Hakediş Uygulamaları` eğitimi düzenlendi.

Kocaeli  Şubemiz Meslekiçi Eğitim Programlarını Sürdürüyor

İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi tarafından  meslekiçi eğitim programları kapsamında üyelerine yönelik "Yapım İşleri Sözleşme ve Hakediş Uygulamaları" eğitimi düzenlendi.

Kocaeli Kongre Merkezi`nde gerçekleşen, Sayıştay Emekli Uzman Denetçisi Kamu İhale Kurulu E. Üyesi Yaşar Gök`ün konuşmacı olarak katıldığı eğitime ilgi yoğundu. İhale ve sözleşme uygulama süreci hakkınca bilgi veren Yaşar Gök, "Kamu ihale mevzuatı çok karmaşık bir mevzuattır. Yapım işleri teknik bir mahiyet gerektirdiği için kamuda çalışanların özellikle yapım sözleşmelerinin uygulanması, ödeme ve hakediş işlem süreçlerinde uyuşmazlıkları çözme yetisini güçlendirmeyi amaçlıyoruz" diye konuştu. Eğitime katılan mühendislere ve mimarlara sözleşme türleri ve uygulaması, iş süresi, süre uzatımı, gecikme cezası, geçici ve kesin hakediş raporları gibi ana başlıklar üzerinden bilgilendirmeler yapıldı.

İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şube Başkanı Ali Akgün eğitmen Yaşar Gök`e desteklerinden ötürü teşekkür ederek plaket takdimi yaptı.


Okunma Sayısı: 14

Tüm e-Bülten Haberleri »

Sayfayı Yazdır

   

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.

TMMOB İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI
NECATİBEY CADDESİ NO:57 KIZILAY-ANKARA
TEL : +90 312 294 30 00   FAKS : +90 312 294 30 88
e-POSTA : imo@imo.org.tr