ANA SAYFA   İLETİŞİM   WEBMAIL   SİTE HARİTASI   ARAMA   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ TMMOB

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

26 MAYIS 2024, PAZAR   

50

KOCAELİ ŞUBEMİZ KADIN KOMİSYONUNUN YARDIM MALZEMELERİ DEPREM BÖLGESİNE ULAŞTI

    Yayına Giriş Tarihi: 18.04.2023 00:00   Güncellenme Zamanı: 18.04.2023 10:42:56  Yayınlayan Birim: GENEL MERKEZ  
 

Güncellenme Zamanı: 18.04.2023 10:42:43

Bu seneki 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nün ana temasını “dayanışma” olarak belirleyen İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şube Kadın Komisyonu, depremden etkilenen kadınlar ve çocuklar için başlattıkları yardım malzemelerini yerlerine ulaştırdı.

Kocaeli Şubemiz Kadın Komisyonunun Yardım Malzemeleri Deprem Bölgesine Ulaştı

Bu seneki 8 Mart Dünya Kadınlar Günü`nün ana temasını "dayanışma" olarak belirleyen İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şube Kadın Komisyonu, depremden etkilenen kadınlar ve çocuklar için başlattıkları yardım malzemelerini yerlerine ulaştırdı.
13. Dönem İMO Kocaeli Şube Kadın Komisyonu, depremin yaşandığı alanlardaki kadınlar ve çocukların ihtiyaçlarına yönelik başlattıkları yardım kampanyasında kadın üyeleri ile birlikte özel olarak hazırladıkları bebek maması, bebek bezi, hijyenik ürünler ve kişisel bakım malzemeleri ile zorunlu ihtiyaçlar malzemelerini Kahramanmaraş ve Hatay`daki kadınlara ve çocuklara bizzat ulaştırdı.
Bu Kötü Günleri Birlikte Aşacağız
İMO Kocaeli Kadın Komisyonu`ndan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Behra Sayan Erşan, bölgeye gönderilen yardımlarda emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkür ederek, "Bu sene 8 Mart Dünya Kadınlar Gününde içimiz yanarken bir program yapmak yerine, kadın meslektaşlarımızın da desteğiyle bir yardım kampanyası başlattık. Şube Başkanımız Ali Akgün ve bu süreçte bize eşlik eden şube üyelerimiz Sultan Yonarlar ve Vildan Doğan ile beraber hazırladığımız yardım malzemelerini Kahramanmaraş ve Hatay ilimizdeki depremin en çok etkilediği kadınlarımız ve çocuklarımıza ulaştırdık. Bir nebzede olsa onların yanında olabildiysek ne mutlu bize. İnanıyoruz ki bu kötü günleri birlikte aşacağız" dedi.


Okunma Sayısı: 17

Tüm e-Bülten Haberleri »

Sayfayı Yazdır

   

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.

TMMOB İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI
NECATİBEY CADDESİ NO:57 KIZILAY-ANKARA
TEL : +90 312 294 30 00   FAKS : +90 312 294 30 88
e-POSTA : imo@imo.org.tr