ANA SAYFA   İLETİŞİM   WEBMAIL   SİTE HARİTASI   ARAMA   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ TMMOB

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

14 NİSAN 2024, PAZAR   

48

UŞAK ŞUBEMİZDE , `` YIKIM MÜTEAHHİTLİĞİ - ŞANTİYE ŞEFLİĞİ YÖNETMELİĞİ `` İLE İLGİLİ SEMİNERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

    Yayına Giriş Tarihi: 14.11.2022 00:00   Güncellenme Zamanı: 14.11.2022 14:52:01  Yayınlayan Birim: GENEL MERKEZ  
 

Güncellenme Zamanı: 14.11.2022 14:52:48

İMO Uşak Şube’de 10 Kasım 2022 tarihinde toplantı salonunda üyelerimizin , kurum ve idarelerin teknik personellerinin katılımı ile sunumunu Uşak Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü yetkililerinden Kazım Gökdurna ( Elek. Elektr.Tek.) , Yasemin Şimşek Ürün ( Çevre Yük. Müh.) ve İbrahim Ethem Karahan ( İş Güvenliği Uzmanı(A) Sınıfı)` nın yaptığı ``Yıkım Müteahhitliği - Şantiye Şefliği Yönetmeliği`` konulu 3 bölümden oluşan seminer gerçekleştirildi.

Uşak Şubemizde , `` Yıkım Müteahhitliği - Şantiye Şefliği Yönetmeliği `` İle İlgili Semineri Gerçekleştirildi
 
İMO Uşak Şube`de 10 Kasım 2022 tarihinde toplantı salonunda üyelerimizin , kurum ve idarelerin teknik personellerinin katılımı ile sunumunu Uşak Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü yetkililerinden Kazım Gökdurna ( Elek. Elektr.Tek.) , Yasemin Şimşek Ürün ( Çevre Yük. Müh.) ve İbrahim Ethem Karahan ( İş Güvenliği Uzmanı(A) Sınıfı)` nın yaptığı ``Yıkım Müteahhitliği - Şantiye Şefliği Yönetmeliği`` konulu 3 bölümden oluşan seminer gerçekleştirildi.

Açılış konuşmasını İMO Uşak Şube Başkanı Ümit Alp`in yaptığı seminerde ilk bölümde Yıkım Müteahhitliği Yönetmeliği genel hatları , Yıkım Şantiye Şefliği genel görevleri , Yıkım planı hazırlanması konusu , ikinci bölümde Yıkım faaliyetleri öncesi ve yıkım zamanında uyulması gereken çevresel kurallar , çevre sağlığı , insan sağlığına dair bilgiler , üçüncü bölümde ise yıkım öncesi ve yıkım sırasında alınacak tedbirler konusunda sunum yapıldı. Seminer sonunda İMO Uşak Şube Başkanı Ümit Alp tarafından sunum yapan teknik kişilere , Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğüne , Uşak Belediye Başkanlığı nezdinde katılım yapan teknik kişilere ve seminere katılan üyelerimize ayrı ayrı teşekkürlerini bildirdi.
 

 


Okunma Sayısı: 40

Tüm e-Bülten Haberleri »

Sayfayı Yazdır

   

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.

TMMOB İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI
NECATİBEY CADDESİ NO:57 KIZILAY-ANKARA
TEL : +90 312 294 30 00   FAKS : +90 312 294 30 88
e-POSTA : imo@imo.org.tr