ANA SAYFA   İLETİŞİM   WEBMAIL   SİTE HARİTASI   ARAMA   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ TMMOB

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

05 ARALIK 2023, SALI   

28

İSTANBUL ŞUBE YÖNETİM KURULUMUZ KADIKÖY, BAKIRKÖY, SİLİVRİ TEMSİLCİLİK KURULLARI İLE ORTAK TOPLANTI YAPTI

    Yayına Giriş Tarihi: 31.10.2022 00:00   Güncellenme Zamanı: 31.10.2022 10:57:00  Yayınlayan Birim: GENEL MERKEZ  
 

Güncellenme Zamanı: 31.10.2022 11:01:14

İMO İstanbul Şube yönetim kurulu Kadıköy, Bakırköy ve Silivri Temsilcilik kurullarıyla ortak toplantısını, 25 Ekim 2022 tarihinde İstanbul Şube hizmet binasında gerçekleştirdi.

İstanbul Şube Yönetim Kurulumuz Kadıköy, Bakırköy, Silivri Temsilcilik Kurulları ile Ortak Toplantı Yaptı
 
İMO İstanbul Şube yönetim kurulu Kadıköy, Bakırköy ve Silivri Temsilcilik kurullarıyla ortak toplantısını, 25 Ekim 2022 tarihinde İstanbul Şube hizmet binasında gerçekleştirdi. Toplantıda Şube Başkanı Fusun Sümer, Şube ve Oda Genel Merkezin çalışmaları, Şubenin 48. Dönem Çalışma Programı ve Odamız tarafından başlatılan " Bir Şantiyeye Bir Şef" Şantiye Şefliği kampanyası kapsamında, Şube tarafından belediyelere yapılan ziyaretlere yönelik bilgilendirmelerde bulundu.

Şubat 2022 tarihinde göreve gelen Şube yönetim kurulunun o tarihten bugüne değin yapılan meslek içi eğitimler, online eğitim platformu; Oda adına Şubemiz tarafından 2023 ve 2024 yılında düzenlenecek kongre, konferans, sempozyumlar; Şubemizde çalışmalarını yürüten kurul, komisyonlar; genç inşaat mühendisleri; İstanbul Bülten ve Şubemizce basımı yapılacak kitaplar; 2023 yılında basılacak ajanda, masa takvimi; iletişim kanallarımız; İKK, kentimizdeki meslek odaları, kamu kurumları ve sivil toplum kuruluşlarıyla ilişkiler; mesleğimiz ve kentimizdeki hatalı yatırımlara yönelik kamuoyuyla basında paylaşılan açıklamalarımız ve röportajlar; İnşaat Mühendisliği hafta etkinlikleri; Şube tarafından üyelere sağlanan hukuki hizmetler, hatalı yatırımlara yönelik diğer meslek odalarıyla ortak açılan davalar ve genç İMO konu başlıklarındaki çalışmalarıyla ilgili, Sekreter Üye Evren Korkmazer tarafından sunum yapıldı. Sunum sonrası temsilcilik kurul üyeleri, bölgelerinde yapılan faaliyetler ile ilgili aktarımlarda bulundular. Mesleğimiz, meslektaşlarımız ve inşaat sektörünün sorunlarının tespiti ve çözüm önerileri çerçevesindeki görüş ve değerlendirmelerle toplantı sona erdi.


Okunma Sayısı: 21

Tüm e-Bülten Haberleri »

Sayfayı Yazdır

   

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.

TMMOB İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI
NECATİBEY CADDESİ NO:57 KIZILAY-ANKARA
TEL : +90 312 294 30 00   FAKS : +90 312 294 30 88
e-POSTA : imo@imo.org.tr