ANA SAYFA   İLETİŞİM   WEBMAIL   SİTE HARİTASI   ARAMA   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ TMMOB

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

24 MAYIS 2024, CUMA   

4

İZMİR ŞUBEMİZ VE KARABAĞLAR BELEDİYESİ İŞ BİRLİĞİ İLE SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

    Yayına Giriş Tarihi: 19.09.2022 00:00   Güncellenme Zamanı: 19.09.2022 15:26:46  Yayınlayan Birim: GENEL MERKEZ  
 

Güncellenme Zamanı: 19.09.2022 16:09:00

İnşaat Mühendisleri Odası İzmir Şubesi Genç Mühendisler Komisyonu üyelerimiz, genç-İMO üyelerimiz ve Karabağlar Belediyesi iş birliği ile sosyal sorumluluk projesi gerçekleştirildi.

İzmir Şubemiz ve Karabağlar Belediyesi İş Birliği ile Sosyal Sorumluluk Projesi Gerçekleştirildi

İnşaat Mühendisleri Odası İzmir Şubesi Genç Mühendisler Komisyonu üyelerimiz, genç-İMO üyelerimiz ve Karabağlar Belediyesi iş birliği ile sosyal sorumluluk projesi gerçekleştirildi. 

Proje kapsamında Karabağlar ilçesinde bulunan bakım ve onarım ihtiyacı olan bir okul belirlenerek ihtiyaç listesi hazırlandı. Belirlenen ihtiyaç listesi doğrultusunda Karabağlar Belediyesi aracılığıyla gerekli malzeme tedariki yapıldı. Sonrasında Genç Mühendisler Komisyonu`ndan ve genç-İMO`dan gönüllü arkadaşlarımız ile 9 Eylül 2022 Cuma günü ihtiyaç sahibi okula gidilerek boya ve bakım çalışmaları yapıldı.  

Sosyal sorumluluk projesi kapsamında yapılan etkinlikte Karabağlar Belediyesi`nin malzeme tedariki, genç mühendislerin ve mühendislik öğrencilerinin boya işçiliği konusunda katkılarıyla okul dönemi başlamadan sınıflar yenilenmiş oldu. Etkinliğe katılan Genç Mühendisler Komisyonu ve genç-İMO üyelerimiz yapılan çalışma için ‘`Toplumcu mühendislik fikri ile dayanışmayı buluşturduk. Geleceğimiz olan çocuklar için böyle bir çalışma yapmaktan mutluluk duyuyoruz.`` dedi. 

Yapılan etkinlik kapsamında iş birliği içerisinde olduğumuz Karabağlar Belediyesi`ne, Genç Mühendisler Komisyonu üyelerimize ve genç-İMO üyelerimize teşekkür ederiz.


Okunma Sayısı: 34

Tüm e-Bülten Haberleri »

Sayfayı Yazdır

   

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.

TMMOB İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI
NECATİBEY CADDESİ NO:57 KIZILAY-ANKARA
TEL : +90 312 294 30 00   FAKS : +90 312 294 30 88
e-POSTA : imo@imo.org.tr