ANA SAYFA   İLETİŞİM   WEBMAIL   SİTE HARİTASI   ARAMA   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ TMMOB

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

01 MART 2024, CUMA   

39

ANTALYA ŞUBEMİZ BELEDİYELERİ ZİYARET ETTİ

    Yayına Giriş Tarihi: 26.08.2022 00:00   Güncellenme Zamanı: 26.08.2022 16:47:26  Yayınlayan Birim: GENEL MERKEZ  
 

Güncellenme Zamanı: 26.08.2022 16:47:38

İMO Antalya Şube Yönetim Kurulu Antalya Büyükşehir Belediyesi, Muratpaşa Belediyesi ve Isparta Belediyesini ziyaret etti.

Antalya Şubemiz Belediyeleri Ziyaret Ettii

İMO Antalya Şube Yönetim Kurulu Antalya Büyükşehir Belediyesi, Muratpaşa Belediyesi ve Isparta Belediyesini ziyaret etti.

Şube Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Soner Akdoğan, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Ali Erman Aydın, Yönetim Kurulu üyeleri Hatice Onay, Volkan Soysal, Engin Yergök ve Sadullah Kabakuşak, Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal`ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette yapı ruhsatlarında statik proje müelliflerinden sicil durum belgesi istenmesi konusu özelinde Şubemizin hazırladığı protokol taslağı Sayın Ümit Uysal`a iletildi. Ayrıca Muratpaşa Belediyesi ile yapabilecek teknik iş birlikleri hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Şube Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Soner Akdoğan, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Ali Erman Aydın, Yönetim Kurulu Üyeleri Hatice Onay, Volkan Soysal, Engin Yergök, Ayşenur Kalaycı, Halil Can Çivik ve Sadullah Kabakuşak, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek`i makamında ziyaret etti.

Ziyarette Şubemiz ve Belediyemiz arasında, başta Deprem Master Planı olmak üzere yapabilecek ortak çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Ayrıca Büyükşehir Belediyesinin ruhsat verdiği projeler de sicil durum belgesi aranması, Şantiye Şefliği Yönetmelik Taslağı, Gayrimenkul Değerleme Uzmanı meslektaşlarımızın yaşadığı sorunlar ve Şubemizin düzenleyeceği teknik gezilerde Belediyenin yapabileceği katkılar konuşuldu.

 

Şube Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Soner Akdoğan, Yönetim Kurulu Üyeleri Engin Yergök ve Sadullah Kabakuşak, Isparta Temsilcilik Kurulu Üyeleri ile birlikte Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen`i makamında ziyaret etti.

Ziyarette, Şantiye Şefliği Yönetmelik Taslağı özelinde görüşerek, Her Şantiyeye Bir Şef kampanyamız hakkında bilgiler verildi. Şubemiz ve Belediye arasında süregelen süreçte ortaklaşa yürütülen faaliyetler geliştirerek daha ileri götürülmesi dile getirildi.

 


Okunma Sayısı: 37

Tüm e-Bülten Haberleri »

Sayfayı Yazdır

   

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.

TMMOB İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI
NECATİBEY CADDESİ NO:57 KIZILAY-ANKARA
TEL : +90 312 294 30 00   FAKS : +90 312 294 30 88
e-POSTA : imo@imo.org.tr