ANA SAYFA   İLETİŞİM   WEBMAIL   SİTE HARİTASI   ARAMA   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ TMMOB

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

03 ARALIK 2023, PAZAR   

34

GAZİANTEP ŞUBEMİZDE “İŞ ARAYAN MESLEKTAŞLAR FORUMU” DÜZENLENDİ

    Yayına Giriş Tarihi: 27.05.2022 00:00   Güncellenme Zamanı: 31.05.2022 12:00:20  Yayınlayan Birim: GENEL MERKEZ  
 

Güncellenme Zamanı: 27.05.2022 15:56:36

İnşaat Mühendisleri Odası Gaziantep Şube 15. Dönem Yönetim Kurulu iş arayan meslektaşlarımıza yönelik İşsizlik ve İstihdam Sorunu konulu `İş Arayan Meslektaşlar Forumu` düzenledi.

Gaziantep Şubemizde "İş Arayan Meslektaşlar Forumu" Düzenlendi
 
İnşaat Mühendisleri Odası Gaziantep Şube 15. Dönem Yönetim Kurulu iş arayan meslektaşlarımıza yönelik  İşsizlik ve İstihdam Sorunu konulu "İş Arayan Meslektaşlar Forumu" düzenledi. 

Korkut KÜÇÜKCAN Konferans Salonunda gerçekleştirilen Forumun açılış konuşması Şube Başkanı Burkay GÜÇYETMEZ tarafından yapıldı.
 

Şube Başkanı açılış konuşmasında; Meslek ve meslektaş sorunlarının ülkenin ve halkın sorulanlarından ayrılamayacağını belirterek; Şu anda üyelerimizin en önemli sorunlarının başında işsizlik ve istihdam sorunu gelmektedir. Bizlerde 15. Dönem Yönetim Kurulu olarak üyelerimizin görüşlerine her zaman önem vererek, odamızı hep birlikte yönetelim ilkesiyle çıktığımız bu yolda hep beraber yol haritamızı çalışma programımızı üyelerimizle birlikte oluşturmaya kararlıyız. Çalışma programı taslağımızda yer alan meslek içi eğitim seminerleri, kurslar ve oryantasyon çalışmaları ile üyelerimizin mesleki anlamda gelişimlerine katkı koymak istiyoruz. Üyelerimizin görüş ve talepleriyle yaşadığınız sıkıntılara çözüm önerileri getirerek bu sorunları minimize etmek istediklerini dile getirdi.
 
15. Dönem Yönetim Kurulu olarak iş arayan meslektaşlarımızın her zaman yanında olduklarını belirten Şube Yönetim Kurulu Foruma katılan meslektaşlarımızın sorunlarını tüm katılımcılara söz hakkı vererek dinlemişler, çözüm önerilerini ve görüşlerini paylaşmışlardır.
 
Üyelerin yoğun katılımıyla gerçekleşen forum soru cevap bölümüyle sona erdi.

 


Okunma Sayısı: 17

Tüm e-Bülten Haberleri »

Sayfayı Yazdır

   

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.

TMMOB İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI
NECATİBEY CADDESİ NO:57 KIZILAY-ANKARA
TEL : +90 312 294 30 00   FAKS : +90 312 294 30 88
e-POSTA : imo@imo.org.tr