ANA SAYFA   İLETİŞİM   WEBMAIL   SİTE HARİTASI   ARAMA   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ TMMOB

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

26 ŞUBAT 2024, PAZARTESİ   

27

ADANA ŞUBEMİZ ATÜ genç-İMO ÜYELERİ İÇİN BARET TAKMA TÖRENİ DÜZENLEDİ

    Yayına Giriş Tarihi: 25.04.2022 00:00   Güncellenme Zamanı: 25.04.2022 11:33:44  Yayınlayan Birim: GENEL MERKEZ  
 

Güncellenme Zamanı: 25.04.2022 11:40:28

İMO Adana Şubesi, ATÜ İnşaat Mühendisliği Bölümü genç-İMO öğrencileri için 18 Nisan 2022 tarihinde Şube binasında baret takma töreni düzenledi.

Adana Şubemiz ATÜ genç-İMO Üyeleri İçin Baret Takma Töreni Düzenledi  

İMO Adana Şubesi, ATÜ İnşaat Mühendisliği Bölümü genç-İMO öğrencileri için 18 Nisan 2022 tarihinde Şube binasında baret takma töreni düzenledi. 

Baret Takma Töreninin açılışı, Şube Başkanı Hasan Aksungur tarafından yapıldı. İnşaat Mühendisliği mesleği ve İnşaat Mühendisliği Odası hakkında bilgi veren Aksungur, öğrencilik döneminden itibaren Odayla bağ kurulmasının öneminden bahsetti.
Genç-İMO Üniversite Temsilcisi Okan Karadepe ise Oda ve genç-İMO çalışmalarıyla ilgili bir sunum yaptı. Sunumda geçtiğimiz yıllarda öğrenciler için düzenlenen teknik geziler, mesleki seminerler, tiyatro çalışmaları, dayanışma kahvaltısı, mezuniyet kutlaması gibi pek çok etkinlik öğrencilerle paylaşıldı. Yine genç-İMO üyesi 4. Sınıf öğrencisi Melek Akar da konuşmasında, genç-İMO deneyimlerinden, İMO Adana Şubeyle olan bağlantılarının kendilerine ve öğrencilere olan katkılarından söz etti.

Konuşmaların ardından, İMO Adana Şube Başkanı Hasan Aksungur, Şube Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Sedat Yıldırım, Şube Yönetim Kurulu Üyeleri Ahmet Uncu,  A. Berdan Dinçyürek, Onur Batmaz ve Mehmet Çetin, TMMOB Yüksek Onur Kurul Üyesi Abdullah Bakır, İMO Denetleme Kurulu Üyesi Nebil Yengüner ve geçmiş dönem Şube Başkanı Zekeriya Turanbayburt tarafından gençlere baretleri takdim edildi. Tören kokteyle sona erdi.

 


Okunma Sayısı: 35

Tüm e-Bülten Haberleri »

Sayfayı Yazdır

   

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.

TMMOB İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI
NECATİBEY CADDESİ NO:57 KIZILAY-ANKARA
TEL : +90 312 294 30 00   FAKS : +90 312 294 30 88
e-POSTA : imo@imo.org.tr