ANA SAYFA   İLETİŞİM   WEBMAIL   SİTE HARİTASI   ARAMA   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ TMMOB

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

22 TEMMUZ 2024, PAZARTESİ   

3

ANKARA ŞUBEMİZDE İMO-ÇOCUK ETKİNLİĞİ

    Yayına Giriş Tarihi: 09.04.2018 00:00   Güncellenme Zamanı: 09.04.2018 15:59:11  Yayınlayan Birim: GENEL MERKEZ  
 

Güncellenme Zamanı: 09.04.2018 15:59:00

İMO Ankara Şubesi tarafından 8 Nisan 2018 Pazar günü çocuk tiyatrosu etkinliği gerçekleştirildi. Ritüel Sanat Merkezi`nin sahneye koyduğu `Güzel ve Çirkin` oyunu çok sayıda çocuk ve ebeveyn tarafından izlendi.

Ankara Şubemizde İMO-Çocuk Etkinliği
İMO Ankara Şubesi tarafından 8 Nisan 2018 Pazar günü çocuk tiyatrosu etkinliği gerçekleştirildi. Ritüel Sanat Merkezi`nin sahneye koyduğu "Güzel ve Çirkin" oyunu çok sayıda çocuk ve ebeveyn tarafından izlendi.
 
Etkinlik İMO Ankara Şubesi Şube Sekreter Yardımcısı Erkal Tülek`in açılış konuşmasıyla başladı. Konuşmasında İMO-çocuk`un ne olduğu ve ne amaçladığına değinen Tülek, "Çocuklarımıza mühendislik nosyonunu tanıtmak, onlarla mühendislik atölyeleri yürütmek, atölyelerde deneylerle sadece öğretmek değil çocuklardan öğrenmek, beraberce yaratmak, yapıyı ve işlevlerini tüm tarihselliği ile tanımak, çocuklara depremi anlatmak ve ondan korkmak yerine depremle ne yapacağını birlikte öğrenmek, mühendisliği toplum yararına yapmanın ve mühendislik çalışmalarında doğayı varlık olarak tanıyıp onunla uyum içinde üretmenin önemini paylaşmak, mühendislerin demokratik örgütü olan Oda`da doğrudan demokrasiyi ve demokratik temsil atmosferini çocuklarla solumak için kolektif üretim ve paylaşım projesi İMO-çocuk yola çıkıyor." dedi.
 
Konuşmanın ardından Ritüel Sanat Merkezi`nin "Güzel ve Çirkin" oyunu izlendi. Tiyatro gösteriminin bitiminde çocuklar animatör eşliğinde oyunlar oynadı, dans etti ve eğlendi.


Okunma Sayısı: 66

Tüm e-Bülten Haberleri »

Sayfayı Yazdır

   

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.

TMMOB İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI
NECATİBEY CADDESİ NO:57 KIZILAY-ANKARA
TEL : +90 312 294 30 00   FAKS : +90 312 294 30 88
e-POSTA : imo@imo.org.tr