ANA SAYFA   İLETİŞİM   WEBMAIL   SİTE HARİTASI   ARAMA   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ TMMOB

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

22 TEMMUZ 2024, PAZARTESİ   

50

MANİSA ŞUBEMİZİN ZİYARETLERİ

    Yayına Giriş Tarihi: 09.04.2018 00:00   Güncellenme Zamanı: 09.04.2018 15:42:02  Yayınlayan Birim: GENEL MERKEZ  
 

Güncellenme Zamanı: 09.04.2018 15:41:52

İMO Manisa Şubesi Yönetim Kurulu üyeleri, 2 Nisan 2018 tarihinde, Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürü Yaşar Coşkun, MASKİ Genel Müdür Yardımcıları Şehnaz Başaran ve Burak Aslay, MASKİ İçme Suyu Dairesi Başkanı Erdal Nohutçu ve MASKİ Kanalizasyon Dairesi Başkanı Hasan Patel’i makamında ziyaret etti.

Manisa Şubemizin Ziyaretleri
İMO Manisa Şubesi Yönetim Kurulu üyeleri, 2 Nisan 2018 tarihinde, Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürü Yaşar Coşkun, MASKİ Genel Müdür Yardımcıları Şehnaz Başaran ve Burak Aslay, MASKİ İçme Suyu Dairesi Başkanı Erdal Nohutçu ve MASKİ Kanalizasyon Dairesi Başkanı Hasan Patel`i makamında ziyaret etti. Ziyarete Şube Başkanı Fethi Nazım Obus, Sekreter Üye Dilek Yeltin, Sayman üye Umut Yenigün, Yönetim Kurulu üyeleri Gökhan Dürgen ve Mustafa Karahalil katıldı.
 
İMO Manisa Şubesi Yönetim Kurulu Üyeleri Manisa Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Nurettin Aytekin`i makamında ziyaret etti. Ziyarete Şube Başkanı Fethi Nazım Obus, Sekreter üye Dilek Yeltin, Yönetim Kurulu üyeleri Gökhan Dürgen ve Mustafa Karahalil katıldı.
 
Manisa Barosu Başkanı Ali Arslan`ı ziyaret eden Şube Başkanı Fethi Nazım Obus, Sekreter Üye Dilek Yeltin, Yönetim Kurulu üyeleri Gökhan Dürgen ve Mustafa Karahalil üyelerimizin Şubemizde hukuksal danışmanlık hizmeti alabilmeleri konusunda fikir alış verişinde bulunuldu.
 
Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi`yi ziyarette daha öncesinde Yönetim Kurulumuz ve Yunusemre Belediyesi İmar İşlerinde görevli kontrol mühendisleri ile karşılıklı yapılan görüşmeler sonucu projelerde yaşanan sorunlar iletildi.


Okunma Sayısı: 67

Tüm e-Bülten Haberleri »

Sayfayı Yazdır

   

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.

TMMOB İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI
NECATİBEY CADDESİ NO:57 KIZILAY-ANKARA
TEL : +90 312 294 30 00   FAKS : +90 312 294 30 88
e-POSTA : imo@imo.org.tr