49. Dönem Şube Yönetim Kurulları Belirlendi

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Şubelerinin Genel Kurul Toplantıları ile Yönetim ve Delege Seçimleri tamamlandı. Diyarbakır ve Van Şubemizin Genel Kurulu ve Seçimleri 3-4 Şubat, diğer Şubelerimizin ise 10-11 Şubat 2024 tarihlerinde gerçekleştirildi.

Odamızın 48. Dönem Çalışma Raporu Yayımlandı

9-10 Mart 2024 tarihlerinde 49. Olağan Genel Kurulunu gerçekleştirecek olan Odamızın 48. Dönem Çalışma Raporu yayımlandı.

İMO Yönetim Kurulu 2. Başkanı Nusret Suna Basında Yer Aldı

İnşaat Mühendisleri Odası 2. Başkanı Nusret Suna yapı denetim ile ilgili Birgün Gazetesine açıklamalarda bulundu. (20 Şubat 2024)

İMO Yönetim Kurulu 2. Başkanı Nusret Suna Sözcü TV`de

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu 2. Başkanı Nusret Suna Kentsel Dönüşümle ilgili Sözcü Tv`ye açıklamalarda bulundu. (23 Şubat 2024)

Yapı Malzemeleri ve Zemin Laboratuvarları Uygulama Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik Yayımlandı

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı tarafından “Yapı Malzemeleri ve Zemin Laboratuvarları Uygulama Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik` 22 Şubat 2024 tarihli Resmi Gazetede yayımlandı.

 Şubelerden Haberler

Bursa Şubemize Bursa Uludağ Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü’nden Ziyaret

İMO Bursa Şubesine Bursa Uludağ Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Adem Akpınar, İnşaat Mühendisliği Bölümü Başkanı Prof. Dr. Adem Doğangün ve Bölüm tebrik ziyaretinde bulundu.

Bursa Şubemiz BTÜ Modern Yapı Topluluğu Sektör Buluşmasına Katıldı

İMO Bursa Şubesi 19.Dönem Şube Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Atilla Erdem ve Yönetim Kurulu Üyeleri BTÜ Modern Yapı Topluluğu`nun düzenlediği `Sektör Buluşmaları` etkinliğine katılarak genç meslektaş adayları ile mesleki deneyimlerini paylaştılar.

İstanbul Şubemizden Adalet Nöbetine Destek

İMO İstanbul Şube Adalet Nöbetinde 661. Gün, 15 Şubat 2024 tarihinde Mimarlar Odası`nın Karaköy`deki Binası`nın önünde, yönetim kurulu üyeleri ve meslektaşlarımızla destek verdi.

İstanbul Şubemizden Genel Kurul Süreci ve Teşekkür Mesajı Yayımladı

İMO İstanbul Şube Yönetim kurulu başkanı Sinem Kolgu Genel kurul süreci ve teşekkür mesajı yayımladı

İzmir Şubemizde İnşaat Yönetimi Paneli Gerçekleştirildi

İMO İzmir Şubesi tarafından 16 Şubat 2024 tarihinde İnşaat Yönetimi Paneli gerçekleştirildi.

İzmir Şubemizde Zemin İyileştirme Eğitimi Tamamlandı

İMO İzmir Şubesi tarafından 20-21 Şubat 2024 tarihlerinde yapı denetim çalışanlarına yönelik düzenlenen eğitime, İMO İzmir Şube Başkanı Eylem Ulutaş Ayatar ve Yapı Denetim Kuruluşları Birliği İzmir Şube Başkanı Tayfun Gücenmez`in açılış konuşmaları ile başladı.


e-Bülten Sayı 512 / 27 Şubat 2024


« Önceki

Sonraki »


 
   

 
COPYRIGHT © 2024 TMMOB İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI
NECATİBEY CADDESİ NO:57 KIZILAY-ANKARA
TEL : +90 312 294 30 00   FAKS : +90 312 294 30 88