Cumhuriyetimiz 100 Yaşında!

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Yönetim Kurulunun, Cumhuriyetin 100. Yılında yaptığı açıklama.

Cumhuriyetimiz 100 Yaşında!

Eşit, adil, özgür ve müreffeh bir gelecek umudumuzla; tüm yurttaşlarımızın ve meslektaşlarımızın Cumhuriyet Bayramı kutlu olsun!

Yapılarda Güçlendirme Sempozyumu İzmir’de Başladı

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası adına İzmir Şubesi tarafından düzenlenen Yapılarda Güçlendirme Sempozyumu İMO Yönetim Kurulu 2. Başkanı Nusret Suna ile İzmir Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Eylem Ulutaş Ayatar`ın açılış konuşmalarıyla başladı.

Raylı Sistemler Kongre ve Sergisi’nin Programı Yayımlandı

İnşaat Mühendisleri Odamızın da yürütücüsü olduğu Raylı Sistemler Kongre ve Sergisi’nin Programı yayımlandı.

Trafik Mühendisliği Sempozyumu Duyurusu

Odamız adına İMO Ankara Şubesi tarafından23-24 Mayıs 2024 tarihlerinde `Trafik Mühendisliği Sempozyumu` düzenlenecektir.

Betonarme Yapı Davranışı

İnşaat Mühendisleri Odası Sürekli Eğitim Merkezi çalışmaları çerçevesinde Betonarme Yapı Davranışı Eğitimine kayıt yaptırabilirsiniz.

BETON 2023 Hazır Beton Fuarı ve Kongresi

Türkiye Hazır Beton Birliğinin TG Expo organizatörlüğünde düzenlediği “BETON 2023 Hazır Beton Fuarı ve Kongresi”, hazır beton, çimento, agrega ve inşaat sektörlerini bir araya getirecek. BETON 2023 Hazır Beton Kongresi 8-10 Kasım 2023 tarihlerinde; BETON 2023 Hazır Beton, Çimento, Agrega, İnşaat Teknolojileri ve Ekipmanları Fuarı ise 8-11 Kasım 2023 tarihlerinde Yeşilköy’de İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek.

 Şubelerden Haberler

Ankara Şubemizde STA4CAD Temel Seviye Eğitimi Kursu Düzenlenecektir

İMO Ankara Şubesinde 13-14-18-19-20-21 Kasım 2023 tarihlerinde genç-İMO üyelerine özel `STA4CAD Temel Seviye Eğitimi` düzenlenecektir.İMO Ankara Şubesinde 13-14-18-19-20-21 Kasım 2023 tarihlerinde genç-İMO üyelerine özel `STA4CAD Temel Seviye Eğitimi` düzenlenecektir.

Ankara Şubemiz Enerji Kimlik Belgesi Uzmanliği (BEPTR-2-2) Eğitimi Düzenledi

İMO Ankara Şubesi tarafından İMO Güney Özcebe Salonu’nda 5627 sayılı `Enerji Verimliliği Kanunu ve Binalarda Enerji Performansı Yönetmeliği` kapsamında Enerji Kimlik Belgesi Uzmanlığı (BEPTR-2) Eğitimi düzenlendi.

Ankara Şubemiz Atılım Üniversitesi`nde genç-İMO Standı Açtı

İnşaat Mühendisleri Odası`nın gençlik yapılanması olan genç-İMO hakkında bilgi vermek ve kayıt almak için üniversitelerde yaptığı stand çalışmaları devam ediyor.

Ankara Şubemiz Çankaya Üniversitesi`nde genç-İMO Standı Açtı

İMO Ankara Şubesi, İnşaat Mühendisleri Odası`nın gençlik yapılanması olan genç-İMO hakkında bilgi vermek ve kayıt almak için üniversitelerde yaptığı stand çalışmaları devam ediyor

Ankara Şubemiz Başkent Üniversitesi`nde genç-İMO Tanıtımı Yaptı

İMO Ankara Şubesi İnşaat Mühendisleri Odası`nın gençlik yapılanması olan genç-İMO hakkında bilgi vermek ve kayıt almak için üniversitelerde yaptığı stand çalışmaları devam ediyor.

Ankara Şubemiz Gazi Üniversitesi Teknoloji Fakültesi`nde Genç-İMO Tanıtımı Yaptı

İMO Ankara Şubesi İnşaat Mühendisleri Odası`nın gençlik yapılanması olan genç-İMO hakkında bilgi vermek ve kayıt almak için üniversitelerde yaptığımız stand çalışmaları devam ediyor.

Bursa Şubemiz: genç-İMO Tanışma Kahvaltısında Buluştu

İMO Bursa Şubesi genç-İMO tanışma kahvaltısı Bursa Uludağ Üniversitesi ve Bursa Teknik Üniversitesi öğrencilerinin katılımıyla gerçekleştirdi.

Bursa Şubemiz Altıparmak-Çarşamba Dönüşümü İçin Büyükşehir Belediyesi İle Toplantı Yaptı

İMO Bursa Şubesi Altıparmak-Çarşamba Bölgesi’nin dönüşümü için kentsel tasarım çalışmalarının birlikte yürütülmesi için imzalanan işbirliği protokolü kapsamında, Büyükşehir Belediyesi, Mimarlar Odası Bursa Şubesi, Şehir Plancıları Odası Bursa Şubesi temsilcileri olarak bir araya geldi.

İstanbul Şubemiz: Cumhuriyetimizin 100. Yılını Selamlıyor, Mustafa Kemal Atatürk ve Arkadaşlarını Saygıyla ve Minnetle Anıyoruz.

İMO İstanbul Şubesi Cumhuriyet bayramı ile ilgili açıklama yaptı

İstanbul Şubemizden Adalet Nöbetine Destek

İMO İstanbul Şubesi, Adalet Nöbetinde 549.Gün, 26 Ekim 2023 tarihinde Mimarlar Odası`nın Karaköy`deki Binası`nın önünde, yönetim kurulu üyeleri ve meslektaşlarımız ile birlikte destek verdi.

İstanbul Şubemiz Cumhuriyet Anıtı`nda Çelenk Sunma Töreni`ne Katıldı

İMO İstanbul Şubesi Cumhuriyetin 100. Yılı 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlamalarında Taksim Cumhuriyet Anıtı`nda Çelenk Sunma Töreni`ne Katıldı

İstanbul Şubemiz: Cumhuriyetin 100. Yılı Söyleşileri: Bilim Ve Teknoloji Politikaları Bağlamında Mühendislik Eğitimi

İMO İstanbul Şubesi tarafından düzenlenen Cumhuriyetin 100. Yılı Söyleşileri kapsamında “Bilim ve Teknoloji Politikaları Bağlamında Mühendislik Eğitimi” konulu söyleşi 28 Ekim 2023 tarihinde Şube hizmet binası Harun Karadeniz Konferans Salonu’nda yapıldı.

İstanbul Şubemizden Ürün Tanıtım Semineri

İMO İstanbul Şubesi tarafından Ürün Tanıtım Seminerleri kapsamında düzenlenen “CoreBrace Burkulması Önlenmiş Çaprazlar (BÖÇ)” başlıklı seminer 26 Ekim 2023 tarihinde gerçekleşti.

İstanbul Şubemiz Bülteni Yayımlandı

İMO İstanbul Şubesi Yayın Organı Olan İstanbul Bülten`in 180. Sayısı Yayımlandı.

Samsun Şubemiz Ondokuzmayıs Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Bölümü Öğrencilerini Ziyaret Etti

İMO Samsun Şube Yönetim Kurulu Üyeleri, Ondokuzmayıs Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Bölümü Öğrencilerini ziyaret ederek, genç-İMO tanıtımı yaptı.


e-Bülten Sayı 498 / 31 Ekim 2023


« Önceki

Sonraki »


 
   

 
COPYRIGHT © 2024 TMMOB İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI
NECATİBEY CADDESİ NO:57 KIZILAY-ANKARA
TEL : +90 312 294 30 00   FAKS : +90 312 294 30 88