Şantiye Şefliği Temel Eğitimi Modül 8: Üstyapı Projeleri İmalatları ve Yapım Yöntemleri

İnşaat Mühendisleri Odası Sürekli Eğitim Merkezi çalışmaları çerçevesinde Şantiye Şefliği Temel Eğitimi Modül 8: Üstyapı Projeleri İmalatları ve Yapım Yöntemleri Eğitimine kayıt yaptırabilirsiniz.

Mühendisler İçin Hukuk Eğitimi

Çevrimiçi eğitim sistemlerinde kullanılan en çağdaş yöntemler ile katılımcıların takibi yapılacak, eğitimin sonunda %90 devamlılık sağlayan üyelerimize katılım belgesi verilecektir.

Kimse Dokunamaz Suçsuzluğumuza!

Gezi Davasında 28 Eylül 2023`te verilen karar üzerine Ankara Mimarlar Odasında 29 Eylül 2023 tarihinde TMMOB Yönetim Kurulu Başkanı Emin Koramaz`ın katılımıyla konuya ilişkin basın açıklamaları gerçekleştirildi.

Gezi Davasında Verilen Bu Hukuksuz Kararı Kabul Etmiyoruz!

TMMOB Yönetim Kurulu Başkanı Emin Koramaz Gezi davasında 28 Eylül`de verilen karar üzerine 29 Eylül 2023 tarihinde bir basın açıklaması yaptı.

 Şubelerden Haberler

Ankara Şubemiz: Mesleğe Hazırlık Kursu`nda İlk Hafta Tamamlandı

İMO Ankara Şubesinde geleneksel olarak düzenlenen Mesleğe Hazırlık Kursu`nun 2023 döneminde ilk hafta tamamlandı

Ankara Şubemizde Enerji Kimlik Belgesi Uzmanlığı (BEPTR-2) Eğitimi

İMO Ankara Şubesinde 17-18-19-20 Ekim 2023 tarihleri arasında `Enerji Kimlik Belgesi Uzmanlığı (BEPTR-2) Eğitimi` gerçekleştirilecektir.

Bursa Şubemiz: Bilecik Belediyesi Teknik İşbirliği Protokolü İmzalandı

İnşaat Mühendisleri Odası Bursa Şubesi ve Mimarlar Odası Bursa Şubesi olarak Bilecik Belediyesi ile ‘Hızlı Tarama Yöntemi’ ile Bina Risk Değerlendirmesi yapmak üzere Teknik İşbirliği Protokolü’ imzalandı.

Gaziantep Şubemiz: Mesleki Saygınlığımızı Korumak, Meslektaşlarımızın Hak ve Çıkarlarını Geliştirmek İçin Mücadeleye Devam Ediyoruz!

İstanbul Şubemiz Ölçü Dergisinde

TMMOB` ye bağlı İstanbul`daki meslek odalarının aylık yayın organı olan Ölçü Dergisi`nin 2023 Eylül sayısı iki dosya konusu ile yayımlandı

İstanbul Şubemizden Adalet Nöbetine Destek

İMO İstanbul Şube yönetim kurulu üyeleri ve meslektaşlarımızla destek verdi.

İstanbul Şubemizden Küçükçekmece Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Ziyareti

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası İstanbul Şube Yönetim Kurulu Başkanı E. Fusun SÜMER, Yönetim Kurulu Üyesi Özer OR, Bakırköy Temsilciliği Temsilci Yardımcısı Cihangir NUHOĞLU ve Proje Sorumlusu Umut DAĞAR 28 Eylül 2023 tarihinde Küçükçekmece Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü`nü ziyaret etti.

İstanbul Şubemizde 14. Ulaştırma Kongresi Düzenlenecektir

Odamız adına İMO İstanbul Şubesi tarafından gerçekleştirilecek olan 14. Ulaştırma Kongresi 18-19-20 Ekim 2023 tarihlerinde MSGSÜ Sedad Hakkı Eldem Oditoryumu’nda Prof. Dr. Güngör Evren Onuruna yapılacaktır.

İstanbul Şubemiz KRT TV’de

İMO İstanbul Şube Yönetim Kurulu Üyesi Özer OR, KRT TV’DE Remziye Demirkol’un sunduğu Gün İzi programına katıldı.

İstanbul Şubemizden Sosyal Güvenlik Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü’ne Ziyaret

TMMOB İstanbul İl Koordinasyon Kurulu’nun Sosyal Güvenlik Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü’ne ziyareti İl Koordinasyon Kurulu Sekreteri Seyfettin Avcı, İMO İstanbul Şube Başkanı Fusun Sümer ve Yönetim Kurulu Üyesi Özer Or’un katılımıyla gerçekleşti.

İstanbul Şubemiz Esenyurt Kent Konseyi Olağan Genel Kurul Toplantısına Katıldı

Esenyurt Kent Konseyi olağan faaliyetlerinin değerlendirildiği toplantıya İstanbul Şube Yönetim kurulu Üyesi Elif ERSOY konuşmacı olarak katıldı.

İzmir Şubemizden İşyeri Temsilciliğine Ziyaret

İMO İzmir Şubesi 26-28 Eylül 2023 tarihleri arasında ESHOT Genel Müdürlüğü, Gaziemir Belediyesi, İZSU Narlıdere Şube Müdürlüğü ve TCDD 3. Bölge Müdürlüğü iş yerlerini ziyaret etti.

Sakarya Şubemizde Kahramanmaras Depremleri Sonrası İnşaat Mühendisliği Yaklaşımlarının Değerlendirilmesi Semineri

İMO Sakarya Şubesi tarafından Sakarya Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü ile birlikte 4 Ekim 2023 tarihinde Kahramanmaras Depremleri Sonrası İnşaat Mühendisliği Yaklaşımlarının Değerlendirilmesi Semineri düzenlendi.


e-Bülten Sayı 494 / 3 Ekim 2023


« Önceki

Sonraki »


 
   

 
COPYRIGHT © 2024 TMMOB İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI
NECATİBEY CADDESİ NO:57 KIZILAY-ANKARA
TEL : +90 312 294 30 00   FAKS : +90 312 294 30 88