Cumhuriyetin 100. Yılında Haklarımız ve Geleceğimiz için Mücadeleyi Büyütüyoruz!

TMMOB Yönetim Kurulu Başkanı Emin Koramaz, 14 Eylül 2023 tarihinde mühendis, mimar, şehir plancılığı mesleklerinin itibarsızlaştırılarak iktidarca görmezden gelinmesine karşı haklarını ve geleceğini savunmak için `Boşuna mı Okuduk` kampanyasını duyurdu. Koramaz; 19 Eylül Mühendis, Mimar ve Şehir Plancısı Dayanışma Günü`nde TMMOB`nin tüm illerde sokağa çıkacağını ve mücadeleyi büyüteceklerini bildirerek tüm halkımızı dayanışmaya çağırdı.

Şantiye Şefliği Temel Eğitimi Modül 6: Şantiyelerde Çok Kullanılan Programlar

İnşaat Mühendisleri Odası Sürekli Eğitim Merkezi çalışmaları çerçevesinde Şantiye Şefliği Temel Eğitimi Modül 6: Şantiyelerde Çok Kullanılan Programlar Eğitimine kayıt yaptırabilirsiniz.

Mühendislikte Bilgisayar Uygulamaları ve Teknolojik Gelişmeler Sempozyumu Güncelleme Duyurusu

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası adına Ankara Şubesi ve Muğla Şubesi tarafından 22-23 Aralık 2023 tarihlerinde Ankara’da “Mühendislikte Bilgisayar Uygulamaları ve Teknolojik Gelişmeler Sempozyumu” düzenlenecektir.

9. Çelik Yapılar Sempozyumu Özet Bildiri Kabulü 1 Ekim 2023 Tarihine Uzatıldı

9. Çelik Yapılar Sempozyumu özet bildiri kabulü 1 Ekim 2023 tarihine kadar uzatıldı.

Prof. Dr. Ahmet Cevdet Yalçıner Sempozyumu

Prof. Dr. Ahmet Cevdet Yalçıner`in emekliliği nedeniyle 44 yıllık akademik yaşamından yansımaların yer alacağı Sempozyum gerçekleşecektir. Sempozyum, 20 Eylül 2023 tarihinde ODTU Mezunlar Derneği Vişnelik tesislerinde gerçekleşecektir.

TMMOB 19 Eylül Mühendis, Mimar ve Şehir Plancıları Dayanışma Günü İl Etkinlikleri Gerçekleştirdi

İl/İlçe Koordinasyon Kurulları aracılığı ile eylem ve etkinlikler gerçekleştirdi.

Emin Koramaz Birgün`ün Sorularını Yanıtladı

Ekonomik kriz giderek derinleşirken iktidar ise kamu varlıklarını haraç mezat satıyor. `Boşuna mı okuduk` başlığıyla bir kampanya başlatan TMMOB Yönetim Kurulu Başkanı Emin Koramaz, `Meslek itibarımıza, ülkemizin ve halkımızın geleceğine sahip çıkmak zorundayız` çağrısı yaptı ve kampanyayla ilgili BirGün`ün sorularını yanıtladı:

 Şubelerden Haberler

Ankara Şubemiz: Kutludüğün Halkının Yanındayız

İMO Ankara Şube sekreter üyesi Ahmet Onur Özergene ve şube sekreteri Mahir Kaygusuz TMMOB Çevre Mühendisleri Odası ile birlikte Kutludüğün halkıyla bir araya geldi.

İstanbul Şubemiz Haber Global`de

İMO İstanbul Şube Başkanı Fusun SÜMER, riskli bölgelerin dönüşümü gerekçesiyle askeri ve rezerv alanların imara açılması hakkında açıklamalarda bulundu.

İstanbul Şubemiz: TMMOB İstanbul İl Koordinasyon Kurulu Sekreteryası tarafından, Cumhuriyetin 100.yılına yönelik “Haklarımız ve Geleceğimiz İçin Haydi Mücadeleye” temalı basın toplantısı şubemiz ev sahipliğinde yapıldı

İstanbul Şubemiz Adalet Nöbetinde


e-Bülten Sayı 492 / 19 Eylül 2023


« Önceki

Sonraki »


 
   

 
COPYRIGHT © 2024 TMMOB İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI
NECATİBEY CADDESİ NO:57 KIZILAY-ANKARA
TEL : +90 312 294 30 00   FAKS : +90 312 294 30 88