Şantiye Şefliği Temel Eğitimi Modül 4: Kaba İnşaat İşleri

İnşaat Mühendisleri Odası Sürekli Eğitim Merkezi çalışmaları çerçevesinde Şantiye Şefliği Temel Eğitimi Modül 4: Kaba İnşaat İşleri Eğitimine kayıt yaptırabilirsiniz.

Mühendislikte Bilgisayar Uygulamaları ve Teknolojik Gelişmeler Sempozyumu Duyurusu

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası adına Ankara Şubesi ve Muğla Şubesi tarafından 8-9 Aralık 2023 tarihlerinde Muğla’da “Mühendislikte Bilgisayar Uygulamaları ve Teknolojik Gelişmeler Sempozyumu” düzenlenecektir.

Eskişehir Raylı Sistemler Kongre ve Sergisi Bildiri Özeti Gönderim Tarihi 15 Ağustos’a Uzatıldı

İnşaat Mühendisleri Odasının da yürütücüsü olduğu 2-3-4 Kasım 2023 tarihlerinde Eskişehir`de düzenlenecek olan Raylı Sistemler Kongre ve Sergisi`nin bildiri özeti gönderim tarihi 15 Ağustos tarihine uzatıldı.

Basında Odamız

İMO Yönetim Kurulu Başkanı Taner Yüzgeç ve İstanbul Şube Başkanı Fusun Sümer`in Gazete Pencere`de 28 Temmuz 2023 tarihinde yer alan açıklamaları.

Kamu Emekçileri Ekonomik, Sosyal ve Özlük Sorunlarına Çözüm İstiyor! Toplu Sözleşme Süreçlerinin Takipçisiyiz!

TMMOB Yönetim Kurulu Başkanı Emin Koramaz; Toplu Sözleşme süreçlerinin takipçisi olduğumuzu ve kamu emekçilerinin ekonomik, sosyal ve özlük sorunlarına çözüm istediğimizi 1 Ağustos 2023 tarihinde yaptığı açıklamayla bir kez daha vurguladı.

 Şubelerden Haberler

Adana Şubemiz Adıyaman Temsilciliği Deprem Sürecine İlişkin Basın Açıklaması Yaptı

İMO Adana Şube Adıyaman Temsilciliği, 6 Şubat depremlerinin nedenlerini ve etkilerini değerlendirdiği basın açıklaması yaptı.

Bursa Şubemize BUMİAD Başkanından Ziyaret

BUMİAD Başkanı Mustafa Gümüş İMO Bursa Şubesini ziyaret etti.

Diyarbakır Şubemiz Malatya Temsilciliği: Yıkımlar Sağlığı Tehdit Ediyor

İnşaat Mühendisleri Odası Malatya Temsilcisi Bedir Özten basın açıklaması yaparak, “Ağır hasarlı yapıların yıkılıp enkazın kaldırılması, nakli ve depolanması kural ve kaidelere uyulmadan yapılıyor” dedi.

Kocaeli`nin Yapı Envanter Çalışması Başladı

İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi ile Kocaeli Belediyesi arasında yapılan protokol kapsamında ‘Kocaeli Genelinde Deprem Öncesi Yapılan Binaların Yapı Envanteri Projesi` saha çalışmaları bugün başladı.


e-Bülten Sayı 486 / 1 Ağustos 2023


« Önceki

Sonraki »


 
   

 
COPYRIGHT © 2024 TMMOB İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI
NECATİBEY CADDESİ NO:57 KIZILAY-ANKARA
TEL : +90 312 294 30 00   FAKS : +90 312 294 30 88