JMO Genel Başkanı’nın Türkiye Deprem Tehlike Haritası ile ilgili iddiasına cevap

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Yönetim Kurulunun, bazı yayın organlarında Türkiye Deprem Tehlike Haritasına ilişkin yer alan haberlerle ilgili 27 Temmuz 2022 tarihinde yaptığı açıklama

İMO Yönetim Kurulu, ÇŞİDB Mesleki Hizmetler Genel Müdürü ile Görüştü

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu, Şantiye Şefleri Hakkında Yönetmelikte Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik Taslağı ile ilgili talep ve önerileri sunmak üzere, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Mesleki Hizmetler Genel Müdürünü 1 Ağustos 2022 tarihinde makamında ziyaret etti.

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu Başkanı Taner Yüzgeç, Anka Haber Ajansında

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu Başkanı Taner Yüzgeç, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı tarafından hazırlanan Şantiye Şefleri Hakkında Yönetmelikte Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik hakkında Anka Haber Ajansına açıklamalarda bulundu. (28 Temmuz 2022)

İMO Yönetim Kurulu 2. Başkanı Nusret Suna İstanbul Şubemizin “Her Şantiyeye Bir Şef” Basın Toplantısına Katıldı

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi; Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı tarafından hazırlanan Şantiye Şefleri Hakkında Yönetmelikte Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik taslağı hakkında, İMO Yönetim Kurulu 2. Başkanı Nusret Suna’nın da katıldığı basın toplantısı düzenledi.

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu Başkanı Taner Yüzgeç, Medyascope`a açıklamalarda bulundu

İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Yönetim Kurulu Başkanı Taner Yüzgeç, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı tarafından yürütülen “Şantiye Şefleri Hakkında Yönetmelik”te yapılmak istenen değişikliklere ilişkin Medyascope’a açıklamalarda bulundu. Yüzgeç, “Devlet, herhangi bir olumsuzluğa karşı sorumlu arıyor” dedi.

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu Başkanı Taner Yüzgeç, Birgün Gazetesine açıklamalarda bulundu

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı’nın, “Şantiye Şefleri Hakkında Yönetmelik”te değişiklik hazırlıklarına tepki büyük. İMO Başkanı Yüzgeç, “Yönetmelik bu haliyle kesinlikle yenilenmemeli” dedi.

Türkiye Mühendislik Haberleri Dergisi Yayın Kurulu 48. Dönem İlk Toplantısını Yaptı

Türkiye Mühendislik Haberleri Dergisi Yayın Kurulu 48. Dönem ilk toplantısını 27 Temmuz 2022 tarihinde çevrimiçi olarak gerçekleştirdi.

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Mesleki Değerlendirme Kurulu Üçüncü Toplantısını Gerçekleştirdi

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Mesleki Değerlendirme Kurulu 3. toplantısını 28 Temmuz 2022 tarihinde çevrimiçi olarak gerçekleştirdi.

Geoteknik Uzmanlık Kurulu 48. Dönem Çalışmalarına Başladı

İnşaat Mühendisleri Odası Geoteknik Uzmanlık Kurulu ilk toplantısı 2 Ağustos 2022 tarihinde çevrimiçi olarak gerçekleştirildi.

Basında İMO

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odasının Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı tarafından hazırlanan Şantiye Şefleri Hakkında Yönetmelikte Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik hakkında yaptığı açıklama Hürriyet, Birgün ve Cumhuriyet gazetelerinde yer aldı.

Basında İMO

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Yönetim Kurulunun, bazı yayın organlarında Türkiye Deprem Tehlike Haritasına ilişkin yer alan haberlerle ilgili yaptığı açıklama, 28 Temmuz 2022 tarihli Sözcü gazetesinde yer aldı

 Şubelerden Haberler

Ankara Şubemiz İş Arayan Üyelerimize Özel Sta4cad Temel Seviye Eğitimi Düzenlendi

İMO Ankara Şubesi tarafından 18-28 Temmuz 2022 tarihleri arasında 0-5 yıl mezun iş arayan üyelerimize özel İMO KKM Harun Karadeniz Salonu’nda STA4CAD Temel Seviye Eğitimi düzenlendi.

Ankara Şubemiz tarafından İnşaat Mühendisleri ve Öğrencilere Özel Basketbol Turnuvası Düzenlendi

İnşaat Mühendisleri Odası Ankara Şubesi tarafından 23 Temmuz Cumartesi günü 2. Basketbol Turnuvası düzenlendi.

Antalya Şubemizde Enerji Kimlik Belgesi Uzmanı Eğitimi Tamamlandı

İMO Antalya Şubesi 26-27-28-29 Temmuz 2022 tarihlerinde Cumhuriyet Eğitim Salonunda yapılan “Enerji Kimlik Belgesi Uzmanı Eğitimi” İnş. Müh. Hatice ONAY ve Yük. İnş. Müh. Özerk YILDIRIM’ın sunumlarıyla tamamlandı.

Antalya Şubemiz Halı Saha Turnuvası`na katılan master ve genç futbol takımları ile bir araya geldi

İMO Antalya Şube Yönetim Kurulu ve 28. Meslek Odaları Arası Halı Saha Turnuvası`na katılan Master ve Genç futbol takımları ile 27 Temmuz 2022 tarihinde akşam yemeğinde bir araya geldi. Katılan üyelerimize teşekkür ederiz.


e-Bülten Sayı 443 / 2 Ağustos 2022


« Önceki

Sonraki »


 
   

 
COPYRIGHT © 2023 TMMOB İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI
NECATİBEY CADDESİ NO:57 KIZILAY-ANKARA
TEL : +90 312 294 30 00   FAKS : +90 312 294 30 88