Zeki Erginbay`ı Saygı ve Özlemle Anıyoruz

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odasının yayın organı olan Teknik Güç dergisinin yazı işleri müdürlüğünü yapan Zeki Erginbay`ı aramızdan koparılışının 45. yılında saygı ve özlemle anıyoruz.

Ali Terzibaşoğlu`nu Saygı, ve Özlemle Anıyoruz

İnşaat mühendisliği mesleğinin duayenlerinden, TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası 9. Dönem Yönetim Kurulu Başkanı Ali Terzibaşoğlu`nu aramızdan ayrılışının birinci yıldönümünde saygı,sevgi ve özlemle anıyoruz.

İMO Afet Hazırlık ve Müdahale Kurulu 15. Toplantısını Yaptı

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Afet Hazırlık ve Müdahale Kurulu 15. Toplantısı 26 Ocak 2022 tarihinde gerçekleştirildi.

İnşaat Mühendisleri Odası Afet Hazırlık ve Müdahale Yönergesi Revize Çalışması Yapıldı

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Afet Hazırlık ve Müdahale Kurulunca revize taslağı oluşturulan Afet Hazırlık Yönergesinin revize çalışma toplantısı 28 Ocak 2022 tarihinde yapıldı.

TMMOB Afet Sempozyumu Bildiri Gönderim Tarihi 7 Şubat`a Kadar Uzatıldı

TMMOB tarafından 20-22 Nisan 2022 tarihlerinde düzenlenecek olan `TMMOB Afet Sempozyumu` bildiri tam metni için son gönderim tarihi 7 Şubat 2022 tarihine kadar uzatılmıştır.

 Şubelerden Haberler

Ankara Şubemiz Genç Mühendisler Kokteyli Düzenledi

İnşaat Mühendisleri Odası Ankara Şubesi tarafından 29 Ocak 2022 tarihinde Mülkiyeliler Birliği`nde `Genç Mühendisler Kokteyli` düzenlendi.

Ankara Şubemizde Güvenli İskele Mesleki Gelişim Çevrimiçi Semineri Düzenlendi

İnşaat Mühendisleri Odası Ankara Şubesi tarafından 28 Ocak 2022 Perşembe günü `Güvenli İskele Mesleki Gelişim` çevrimiçi semineri düzenlendi.

Ankara Şubemizde Şubat Ayı Çevrimiçi Perşembe Seminerleri Düzenlenecektir

İMO Ankara Şubesi tarafından 03, 17, 24 Şubat 2022 tarihlerinde `Çevrimiçi Perşembe Seminerleri` düzenlenecektir.

İstanbul Şubemiz İstanbul Kent Konseyi 2. Dönem Genel Kurulu`na Katıldı

Genel Kurula İstanbul Şube Yönetim Kurulu Üyesi Sami Gültekin ve Bakırköy Temsilcilik Kurulu Üyesi Ali Caner Mengünoğul katıldı.

İstanbul Şubemiz: İstanbul Kara Değil, Yanlış Yatırımlara Teslim Edildi!

(Kar yağışı nedeniyle ortaya çıkan olumsuz tabloyla ilgili İnşaat Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi tarafından yapılan açıklama). 25 Ocak 2022

İzmir Şubemizde İkonik ve Yüksek Yapılarda Çelik Kullanımı` Semineri Gerçekleşti

Mak. Yük. Müh. Selami Gürel`in konuşmacı olarak katıldığı `İkonik ve Yüksek Yapılarda Çelik Kullanımı` semineri 27 Ocak 2022 tarihinde gerçekleşti.

İzmir Şubemiz Bayraklı Yapı Envanteri Değerlendirme Toplantısına Katıldı

İzmir Büyükşehir Belediyesi ile Şubemiz arasında imzalanan protokolle yürütülen 163 İnşaat Mühendisinin görev aldığı Bayraklı İlçesi Yapı Envanteri çalışmalarını değerlendirmek üzere projede görev alan tüm meslektaşlarımızın katılımıyla 26 Ocak 2022 tarihinde bir toplantı gerçekleştirdi.

İzmir Şubemiz Maurer Söhne İzolatör ve Genleşme Üretim Tesisi Teknik Gezi Düzenledi

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası, 0-5 yıl deneyimli genç üyelere yönelik planlanan teknik gezilerden ilki olan Maurer Söhne İzolatör ve Genleşme Üretim Tesisi`ne 25 Ocak 2022 tarihinde gezi gerçekleştirdi.


e-Bülten Sayı 419 / 1 Şubat 2022


« Önceki

Sonraki »


 
   

 
COPYRIGHT © 2024 TMMOB İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI
NECATİBEY CADDESİ NO:57 KIZILAY-ANKARA
TEL : +90 312 294 30 00   FAKS : +90 312 294 30 88