Türkiye İnşaat Mühendisliği 18. Teknik Kongre ve Sergisi 1. Duyurusu

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası tarafından 1962-2004 yılları arasında iki yılda bir düzenli gerçekleştirilmiş olan İnşaat Mühendisliği Teknik Kongre ve Sergisi etkinliklerinin on sekizincisi Kasım 2022`de İstanbul`da gerçekleştirilecek.

İnşaat Yönetimi Paneli Gerçekleştirilecek

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası tarafından, 16 Ekim 2021 tarihinde, çevrimiçi olarak İnşaat Yönetimi Paneli gerçekleştirilecek.

3.İnşaat Mühendisliği Yüksek Lisans ve Doktora Günleri Düzenlendi

İlki 27 Nisan 2013 tarihinde, ikincisi 18 Nisan 2015 tarihinde yapılan yüksek lisans ve doktora tezlerinin ve tez çalışmalarının sunumlarını içeren `İnşaat Mühendisliği Yüksek Lisans ve Doktora Günleri`nin üçüncüsü 1-2 Ekim 2021 tarihlerinde İMO Ankara ve İzmir Şubelerinin ortak organizasyonuyla çevrimiçi olarak düzenlendi.

İMO Bölgesel Geoteknik Eğitimi Sınavı Yapıldı

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Meslek İçi Eğitim Kurulu tarafından düzenlenen Geoteknik Bölgesel Eğitimi Sınavları 2 Ekim 2021 Cumartesi günü saat 14.00`te yapıldı.

TMMOB Afet Sempozyumu 20-22 Nisan 2022`de Gerçekleştirilecek

20-22 Nisan 2022 tarihlerinde TMMOB tarafından `TMMOB Afet Sempozyumu` düzenlenmesi planlanmaktadır. Bağlı odalarımızın yanı sıra ilgili kurum ve kuruluşlar ile üniversitelerden katılım beklenen, sempozyumda `Ülkemizdeki doğa olaylarının afete yol açmasını engellemek için atılması gereken adımlar ile zarar azaltma, afetlere hazırlık, müdahale ve dayanışma konularında örgütlülüğü geliştirme` amaçları doğrultusunda Afet Politikaları ele alınacaktır.

Uluslararası Deprem Mühendisliği Konferansı Yapı Mühendisliği Forumuna Çağrı

Bulgaristan İnşaat Mühendisleri Birliği ve Bulgaristan Yatırım Tasarımı Mühendisleri Odası tarafından, Avrupa İnşaat Mühendisleri Konseyi (ECCE) ve Avrupa Mühendis Odaları Konseyi ortaklığında, Uluslararası Deprem Mühendisliği Konferansı Yapı Mühendisliği Forumu düzenlenecek.

İMO Mesleki Değerlendirme Kurulu 10. Toplantısını Gerçekleştirdi

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Mesleki Değerlendirme Kurulu onuncu toplantısı 30 Eylül 2021 tarihinde çevrimiçi olarak gerçekleştirildi.

İMO Hidrolik ve Su Yapıları Uzmanlık Kurulu 5. Toplantısını Yaptı

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Hidrolik ve Su Yapıları Uzmanlık Kurulu beşinci toplantısı 30 Eylül 2021 tarihinde çevrimiçi olarak gerçekleştirildi.

İMO Afet Hazırlık ve Müdahale Kurulu 11. Toplantısını Yaptı

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Afet Hazırlık ve Müdahale Kurulu 11. toplantısı 29 Eylül 2021 tarihinde gerçekleştirildi.

İnşaat Mühendisleri Odası Mobil Uygulaması Yayında

İnşaat Mühendisleri Odasına dair tüm gelişmeleri sizin için bir araya getiren ve üyelik işlemlerinizi yapıp takip etmenizi sağlayan, haber ve işlem uygulaması.

 Şubelerden Haberler

Ankara Şubemizde Afet Yönetiminde Özel Bir Konu: Enkaz Yönetimi Çevrimiçi Semineri Düzenlendi

İnşaat Mühendisleri Odası Ankara Şubesi tarafından 30 Eylül 2021 Perşembe günü `Afet Yönetiminde Özel Bir Konu: Enkaz Yönetimi` çevrimiçi semineri düzenlendi.

Ankara Şubemizde Mesleğin Limitlerinde Meslektaş Sohbetleri-Niyazi Galipoğulları Çevrimiçi Söyleşi Düzenlendi

İMO Ankara Şubesi tarafından 28 Eylül 2021 Salı günü `Mesleğin Limitlerinde Meslektaş Sohbetleri` düzenlendi.

Eskişehir Şubemizde Kentte Beton Dökümünde Yaşanan Sıkıntılar Toplantısı Yapıldı

İMO Eskişehir Şubesi ev sahipliğinde `Kentte Beton Dökümünde Yaşanan Sıkıntılar` konulu toplantılar, 17 Eylül 2021 ve 23 Eylül 2021 tarihlerinde düzenlendi.

Eskişehir Şubemize TÜYAP`tan Ziyaret

İMO Eskişehir Şubesini, TÜYAP Eskişehir Bölge Müdürü Fethi GÜRSOYTRAK Proje Müdürü Ali Ihsan KÜÇÜK ve Pazarlama Uzmanı Ezgi TUNÇ, ziyaret etti.

Eskişehir Şubemizde Türk Halk Müziği `Hayattan Sesler` Korosu Çalışmalarına Başladı

İMO Eskişehir Şubesinin Türk Halk Müziği `Hayattan Sesler` Korosu, Şube binasında 29 Eylül 2021 tarihinde yeniden çalışmalarına başladı.

Hatay Şubemizde 67. Kuruluş Yıldönümü Etkinliği Düzenlendi

İMO Hatay Şubesi 67. kuruluş yıldönümü etkinliği 1 Ekim 2021 tarihinde Antakya Şehir kulübende gerçekleştirildi.


e-Bülten Sayı 402 / 5 Ekim 2021


« Önceki

Sonraki »


 
   

 
COPYRIGHT © 2022 TMMOB İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI
NECATİBEY CADDESİ NO:57 KIZILAY-ANKARA
TEL : +90 312 294 30 00   FAKS : +90 312 294 30 88