Duyuru: 3. İnşaat Mühendisliği Yüksek Lisans ve Doktora Günleri

Türkiye`deki üniversitelerin yüksek lisans ve doktora seviyesindeki programlarında yer alan öğrencilerin, inşaat mühendisliği alanında yürütecekleri veya yürütmekte oldukları araştırmalarını gerek akademik gerek mesleki anlamda uygulama alanından meslektaşlarıyla paylaşabilecekleri 3. İnşaat Mühendisliği Yüksek Lisans ve Doktora Günleri etkinliği İnşaat Mühendisleri Odası Ankara ve İzmir Şubelerinin ortak organizasyonuyla 1-2 Ekim 2021 tarihlerinde çevrimiçi olarak gerçekleştirilecektir.

İMO Ulaştırma Uzmanlık Kurulu 5. Toplantısını Yaptı

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Ulaştırma Uzmanlık Kurulunun 5. toplantısı 21 Eylül 2021 Salı günün çevrimiçi olarak gerçekleştirildi.

İMO Afet Riski Altındaki Alanlar ve Kentsel Dönüşüm Komisyonu 10. Toplantısını Yaptı

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Afet Riski Altındaki Alanlar ve Kentsel Dönüşüm Komisyonu 10. toplantısı 23 Eylül 2021 tarihinde çevrimiçi olarak gerçekleştirildi.

İMO Geoteknik Uzmanlık Kurulu 15. Toplantısını Yaptı

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Geoteknik Uzmanlık Kurulu 15. toplantısı 24 Eylül 2021 tarihinde çevrimiçi olarak gerçekleştirildi.

İMO İnşaat Yönetimi Uzmanlık Kurulu 7. Toplantısını Yaptı

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası İnşaat Yönetimi Uzmanlık Kurulu 7. toplantısı 24 Eylül 2021 tarihinde çevrimiçi olarak gerçekleştirildi.

DİSK, KESK, TMMOB Ve TTB: Yemeksepeti İşvereninin İşçi Ve Sendika Düşmanlığına Ortak Olmayalım!

Türkiye Devrimci İşçi Sendikaları Konfederasyonu, Kamu Emekçileri Sendikaları Konfederasyonu, Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği ve Türk Tabipleri Birliği 23 Eylül 2021 tarihinde `Yemeksepeti İşvereninin İşçi ve Sendika Düşmanlığına Ortak Olmayalım` başlıklı bir basın açıklaması gerçekleştirdi.

`Barınamıyoruz!` Diyen Gençler Sokaklarda! Barınma Krizi Derhal Çözülmelidir

TMMOB Yönetim Kurulu Başkanı Emin Koramaz, iktidarın çözümsüz bıraktığı ve öğrencilerin sokaklarda kalmasına neden olan yurt sorunu ile ilgili olarak 25 Eylül 2021 tarihinde bir basın açıklaması gerçekleştirdi.

 Şubelerden Haberler

Ankara Şubemiz: Barınma Hakkının Ticaret Odaklı Bir Siyasete Hapsedilmesi, Barınma Krizinin Gerici Politikaların Aracı Haline Getirilmesi Kabul Edilemez!

İnsanca bir yaşamı mümkün kılma anlayışıyla çalışan inşaat mühendisleri olarak, bugün yaşanan barınma krizinin çözülmesi için gereken düzenlemelerin acilen yapılması gerektiğini ısrarla tekrar ediyoruz.

Ankara Şubemiz Zemin Sıvılaşması Ve Karşı Tedbirler Çevrimiçi Semineri Düzenledi

İnşaat Mühendisleri Odası Ankara Şubesi tarafından 23 Eylül 2021 Perşembe günü `Zemin Sıvılaşması ve Karşı Tedbirler` çevrimiçi semineri düzenlendi.

Ankara Şubemiz Temsilcilikleri Ziyaret Etti

İMO Ankara Şubesi`ne bağlı temsilcilikler 13-18 Eylül 2021 tarihleri arasında ziyaret edildi.

Bursa Şubemiz İnşaat Mühendisleri Dayanışma Kahvaltısında Üyeleriyle Bir Araya Geldi

İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Bursa Şubesi üyeleri, dayanışma kahvaltısında bir araya gelerek, meslekte onur yılı belge ve plaketlerini aldılar.

İstanbul Şube Başkanımız Gazete Karınca`nın Sorularını Yanıtladı

İMO İstanbul Şube Başkanı Nusret SUNA İstanbul`un beklenen büyük depreme hazır olup olmadığını ve neler yapılabileceğine ilişkin 17 Eylül 2021 tarihinde Gazete Karınca`nın sorularını yanıtladı.

İzmir Şubemiz Ege Üniversitesi Mezuniyet Törenine Katıldı

İMO İzmir Şubesi 24 Eylül 2021 tarihinde düzenlenen Ege Üniversitesi Mezuniyet töreninde genç meslektaşlarımızla birlikteydi.

İzmir Şubemiz İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Mezuniyet Törenine Katıldı

İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü İnşaat Mühendisliği Bölümü 2020 Yılı Mezuniyet Töreni 16 Eylül 2021 tarihinde, 2021 Yılı Mezuniyet Töreni 17 Eylül 2021 tarihinde gerçekleşti.

İzmir Şubemizi Buca Kent Konseyi Ziyaret Etti

İMO İzmir Şubesini, Buca Kent Konseyi Başkanı Cem Unutmuş ve Yürütme Kurulu üyesi Temsilcimiz Servet Arga 23 Eylül 2021 tarihinde ziyaret ettiler.

İzmir Şubemiz Karabağlar Kent Konseyi ile Toplantı Yaptı

İMO İzmir Şubesi 22 Eylül 2021 tarihinde İzmir Şube Başkanı Eylem Ulutaş Ayatar ve İMO Afet Kurulu Başkanı Abdullah İncir`in katılımıyla Karabağlar Kent Konseyi ile birlikte bir toplantı gerçekleştirdi.

İzmir Şubemizi Bayraklı Kent Konseyi Ziyaret Etti

İMO İzmir Şubesini, Bayraklı Kent Konseyi Başkanı Ali Nuri Köse, Yürütme Kurulu Üyesi Temsilcisi Esra Altıntaş ve Yürütme Kurulu Üyeleri 23 Eylül 2021 tarihinde ziyaret ettiler.

İzmir Şubemiz İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Mezuniyet Törenine Katıldı

İMO İzmir Şubesi, 22 Eylül 2021 tarihinde İzmir Katip Çelebi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü 2020 ve 2021 yılları mezuniyet törenine katıldı.

Kocaeli Şubemiz Dünya Temizlik Günü`nde Farkındalık Etkinliği Düzenledi

İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi ve Nicomedia Trekking Doğa Grubu ortaklığı ile düzenlenen etkinlikte gönüllüler Sipahiler Göleti civarında çevre temizliği yaptı.

Uşak Şubemiz Kahvaltılı Üye Toplantısını Gerçekleştirdi

İMO Uşak Şubesi, Oda Başkanlığınca gönderilmiş olan duyuruların üyelerle paylaşılması ve üyelerin idarelerde karşılaştıkları sorunların dile getirildiği bir toplantı gerçekleştirdi.

Uşak Şube Afyonkarahisar Temsilciliğimiz, Uşak Şube Yönetim Kurulunun Katılımı İle Üye Toplantısı Gerçekleştirdi

Güncel konuların ve üyelerin karşılaştığı sorunların dile getirildiği toplantı; 12 Eylül 2021 Pazar günü saat 10.30`da Afyonkarahisar Veysel Eroğlu Parkı Belediye Tesislerinde düzenlendi.

Uşak Şubemiz, İlköğretim Okullarına Kırtasiye Yardımı Kampanyası Gerçekleştirdi

İMO Uşak Şubesi tarafından Uşaktaki İlköğretim okullarında ihtiyaç sahibi öğrencilere kırtasiye yardımı kampanyası gerçekleştirdi.

Uşak Şubemiz, Uşak Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü Mezuniyet Törenine Katıldı

Uşak Üniversitesi 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı mezuniyet töreni 10 Eylül 2021 tarihinde Ömer Halisdemir Spor Merkezinde gerçekleştirildi.


e-Bülten Sayı 401 / 28 Eylül 2021


« Önceki

Sonraki »


 
   

 
COPYRIGHT © 2022 TMMOB İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI
NECATİBEY CADDESİ NO:57 KIZILAY-ANKARA
TEL : +90 312 294 30 00   FAKS : +90 312 294 30 88