1 Eylül Dünya Barış Günü Kutlu Olsun!

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Yönetim Kurulunun Dünya Barış Günü nedeniyle yaptığı açıklama. 01.09.2021

Teknik Derginin Yeni Sayısı Yayımlandı

Teknik Dergi Cilt 32 - Sayı 5 - Eylül 2021 sayısı yayınlandı.

İnşaat Mühendisleri Odası Mobil Uygulamasıyla Üye İşlemleri Çok Kolay

İnşaat Mühendisleri Odasına dair tüm gelişmeleri sizin için bir araya getiren ve üyelik işlemlerinizi yapıp takip etmenizi sağlayan, haber ve işlem uygulaması. İMO Mobil`den İnşaat Mühendisleri Odasının öne çıkan gündemini takip edebilir, haberler, etkinlikler ve eğitimlere ulaşabilir, aidat ödeme veya belge başvurusu gibi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

8. Ulusal Asfalt Sempozyumu ve Sergisi

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı ve Karayolları Genel Müdürlüğü himayesinde, Yollar Türk Milli Komitesi-YTMK ve Türkiye Asfalt Müteahhitleri Derneği-ASMÜD iş birliği ile 8. Ulusal Asfalt Sempozyumu ve Sergisi 8-9 Aralık 2021 tarihlerinde Ankara’da düzenlenecek.

İMO Onur Kurulu 5. Toplantısını Yaptı

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Onur Kurulu 5. toplantısını 2 Eylül 2021 tarihinde çevrimiçi olarak gerçekleştirdi.

Geoteknik Uzmanlık Kurulu 14. Toplantısını Yaptı

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Geoteknik Uzmanlık Kurulu 14. toplantısı 3 Eylül 2021 tarihinde çevrimiçi olarak gerçekleştirildi.

Fikret Kemal Yıldırım Mezarı Başında Anıldı

Odamız önceki Genel Sekreterlerinden Fikret Kemal Yıldırım, ölümünün 4. yıl dönümünde mezarı başında düzenlenen törenle anıldı.

Afet Hazırlık ve Müdahale Kurulu 9. Toplantısını Yaptı

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Afet Hazırlık ve Müdahale Kurulu 10. toplantısı 1 Eylül 2021 tarihinde gerçekleştirildi.

 Şubelerden Haberler

Ankara Şubemiz Bozkurt Taşkın Değerlendirme Raporu Gözlem Ve Değerlendirmeler Çevrimiçi Semineri Düzenlendi

İnşaat Mühendisleri Odası Ankara Şubesi tarafından düzenlenen Perşembe Seminerleri yeni dönemiyle başladı. Eylül ayı Perşembe Seminerleri`nin ilki olan `Bozkurt Taşkın Değerlendirme Raporu Gözlem ve Değerlendirmeler` çevrimiçi semineri 2 Eylül 2021 tarihinde düzenlendi.

Ankara Şubemiz Meslek İçi Eğitim Talep ve Görüş Bildirisi Toplantısı Düzenlendi

İMO Ankara Şubesi Meslek İçi Eğitim Komisyonu (MİEK) tarafından 1 Eylül 2021 tarihinde çevrimiçi `Meslek İçi Eğitim Talep ve Görüş Bildirisi Toplantısı` düzenlendi. Toplantı Meslek İçi Eğitim Komisyonu`ndan sorumlu İMO Ankara Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi Başak Budak Balta`nın açılış konuşmasıyla başladı.

Ankara Şubemiz: “1 Eylül Dünya Barış Günü: Barışın Egemen Olduğu Bir Dünya Kurabilmek İçin”

Din, mezhep, milliyet ayrımlarının insan hayatının önüne geçmediği, düşmanlık değil eşitlik anlamına geldiği bir dünyayı kurabilmek için mücadelemize devam edeceğiz.

Ankara Şubemiz Eylül Ayı Çevrimiçi Perşembe Seminerleri Programı

İMO Ankara Şubesi tarafından 02, 09, 16, 23, 30 Eylül 2021 tarihlerinde `Çevrimiçi Perşembe Seminerleri` düzenlenecektir. Seminerlerimiz ücretsiz ve herkesin katılımına açıktır.

İstanbul Şubemiz: 1 Eylül Dünya Barış Günü`nde Bir Kere Daha ``Yurtta Sulh Cihanda Sulh``

Hitler ve Nazi Partisi yönetimindeki Almanya 1 Eylül 1939’da Polonya’yı işgal etti. Büyük bir yıkımla sonuçlanan 2. Dünya Savaşı bu şekilde başladı. Savaş isteyenler sonunda yenildi. Fakat savaş yalnızca ateşi ilk açanlara değil, tüm insanlığa büyük acılar yaşattı.


e-Bülten Sayı 398 / 7 Eylül 2021


« Önceki

Sonraki »


 
   

 
COPYRIGHT © 2022 TMMOB İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI
NECATİBEY CADDESİ NO:57 KIZILAY-ANKARA
TEL : +90 312 294 30 00   FAKS : +90 312 294 30 88