17 Ağustos Depreminin 22. Yılı: Daha Büyük Acılar Yaşamamak İçin Acilen Önlem Alınsın!

TMMOB`ye bağlı Elektrik Mühendisleri Odası, İnşaat Mühendisleri Odası, Makina Mühendisleri Odası, Mimarlar Odası ve Şehir Plancıları Odası, 17 Ağustos Depreminin 22. yılı nedeniyle bir basın açıklaması yaptı. (16 Ağustos 2021)

Sel Felaketi Kaderimiz Değil, Bilimi ve Mühendisliği İnkar Eden Politikaların Bedelidir

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu, Ülkemizde son günlerde yaşanan seller ile ilgili açıklama yaptı (16 Ağustos 2021)

İnşaat Mühendisleri Odası Mobil Uygulaması Yayında

İnşaat Mühendisleri Odasına dair tüm gelişmeleri sizin için bir araya getiren ve üyelik işlemlerinizi yapıp takip etmenizi sağlayan, haber ve işlem uygulaması. İMO Mobil`den İnşaat Mühendisleri Odasının öne çıkan gündemini takip edebilir, haberler, etkinlikler ve eğitimlere ulaşabilir, aidat ödeme veya belge başvurusu gibi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. İMO Mobil sizlere web sitesinde aradığınız önemli bilgilere kolay ulaşma ve üye işlemlerinizi hızlıca gerçekleştirme imkânı sunar.

22. Yılında 17 Ağustos Marmara Depreminin Yıldönümünde `Depremi Konuşuyoruz` Paneli Gerçekleştirildi

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası tarafından, 22. yılında 17 Ağustos Marmara Depremi etkinliği kapsamında `Depremi Konuşuyoruz` etkinliği gerçekleştirildi.

İMO Yönetim Kurulu Başkanı Taner Yüzgeç Halk Tv`de

İMO Yönetim Kurulu Başkanı Taner Yüzgeç, Marmara Depreminin yıl dönümünde Halk Tv’ de ‘Savaş Kerimoğlu’nun sunduğu ‘Günaydın Türkiyem’ adlı programın canlı yayın konuğu oldu.

İMO Yönetim Kurulu Üyesi Jale Alel BBC`de

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu Üyesi Jale Alel, Karadeniz Bölgesinde meydana gelen sel ile ilgili, 12 Ağustos 2021 tarihli BBC News Türkçe Gazetesine açıklamalarda bulundu.

İMO Yönetim Kurulu Üyesi Levent Darı Artı Tv`de

İMO Yönetim Kurulu Üyesi Levent Darı, Marmara Depreminin yıl dönümünde Artı Tv’ de Nazım Alpman`ın sunduğu ‘Gün Başlıyor` programının canlı yayın konuğu oldu. (17 Ağustos 2021)

İMO Yönetim Kurulu Başkanı Taner Yüzgeç Birgün Gazetesi`nde

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu Başkanı Taner Yüzgeç, Ekonominin inşaat sektörüne etkileri ile ilgili 12 Ağustos 2021 tarihli Birgün Gazetesine açıklamalarda bulundu

İnşaat Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu Başkanı Taner Yüzgeç, Medyascope Tv`de

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu Başkanı Taner Yüzgeç, Marmara Depreminin yıl dönümünde Medyascope Tv`ye açıklamalarda bulundu

İnşaat Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu Başkanı Taner Yüzgeç, Birgün Gazetesinde

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu Başkanı Taner Yüzgeç, Marmara Depreminin yıl dönümünde Birgün Gazetesine açıklamalarda bulundu

Rahmi Löker`i Saygıyla Anıyoruz

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası 32. Dönem Yönetim Kurulu Başkanlığımızı da yürüten Rahmi Löker`i aramızdan ayrılışının 26. yıl dönümünde saygı ve özlemle anıyoruz.

Harun Karadeniz`i Özlemle Anıyor, Anısı Önünde Saygıyla Eğiliyoruz

68 kuşağı gençlik hareketi önderlerinden meslektaşımız, Harun Karadeniz`i aramızdan ayrılışının 46. yıl dönümünde özlemle anıyor, anısı önünde saygıyla eğiliyoruz.

İMO Afet Riski Altındaki Alanlar ve Kentsel Dönüşüm Komisyonu 9. Toplantısını Yaptı

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Afet Riski Altındaki Alanlar ve Kentsel Dönüşüm Komisyonu 9. toplantısı 12 Ağustos 2021 tarihinde çevrimiçi olarak gerçekleştirildi.

İMO Yapı Denetim Komisyonu 7. Toplantısını Yaptı

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Yapı Denetim Komisyonu 7. toplantısı 13 Ağustos 2021 tarihinde çevrimiçi olarak gerçekleştirildi.

TMMOB Yönetim Kurulu Görev Dağılımı Yaptı

Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği`nin 46. Olağan Genel Kurulu sonucunda belirlenen Yönetim Kurulu, 15 Ağustos Pazar günü gerçekleştirilen ilk toplantısında görev dağılımını yaptı.

 Şubelerden Haberler

Ankara Şubemizde 17 Ağustos Depreminin 22. Yılı Etkinlikleri

İMO Ankara Şubesi Yönetim Kurulu Tarafından 16 Ağustos 2021 Pazartesi Günü 17 Ağustos Depremi`nin 22. yıldönümü nedeniyle `17 Ağustos Depreminin 22. Yılı: Alınmayan Önlemler Felaketin Habercisidir!` başlıklı bir basın açıklaması yapıldı.

İstanbul Şubemiz: Ulusal yıkıma yol açacağı açık olan Beklenen Marmara depremi için seferberlik çağrısı

İMO İstanbul Şube 17 Ağustos Marmara Depremi ile ilgili basın toplantısı düzenledi

İstanbul Şubemiz Basında

İMO İstanbul Şubesi Marmara Depremi ile ilgili çeşitli basın yayın kuruluşlarında yer aldı

İstanbul Şubemizde Marmara Depreminin 22. Yıl Dönümünde Etkinlikler Düzenlenmeye Devam Ediyor

İMO İstanbul Şubesi 17 Ağustos 1999 Kocaeli Depremi`nin 22. yılı nedeniyle etkinlikler düzenlenmeye devam ediyor. İMO İstanbul Şubesi 17 Ağustos 1999 Kocaeli Depremi`nin 22. yılı nedeniyle etkinlikler düzenlenmeye devam ediyor.

İstanbul Şubemiz: Harun Karadeniz`i Saygı ve Özlemle Anıyoruz

68 Kuşağı olarak tarihe geçen Türkiye devrimci gençlik hareketinin önderlerinden meslektaşımız Harun Karadeniz`i aramızdan ayrılışının 46. yıl dönümünde saygı ve özlemle anıyoruz

İstanbul Şubemizde Marmara Depremi Etkinlikleri

İMO İstanbul Şubesi ve Temsilciliklerinde 17 Ağustos Marmara Depremi etkinlikleri düzenlendi

İzmir Şubemizde 17 Ağustos Marmara Depreminin 22. Yıldönümü Etkinlikleri

İMO İzmir Şubesinde 17 Ağustos Marmara Depreminin Yıldönümü Etkinlikleri düzenlendi.


e-Bülten Sayı 395 / 18 Ağustos 2021


« Önceki

Sonraki »


 
   

 
COPYRIGHT © 2023 TMMOB İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI
NECATİBEY CADDESİ NO:57 KIZILAY-ANKARA
TEL : +90 312 294 30 00   FAKS : +90 312 294 30 88