İnşaat Mühendislerinin Nefesini Kesmeye Hiç Kimsenin Gücü Yetmez!

Hatay Milletvekili Lütfi Kaşıkçı’nın, Odamız hakkında ifade ettiği asılsız iddialara ve tehdit söylemlerine ilişkin aşağıda imzası bulunan Şubelerimiz tarafından yapılan ortak açıklama

Odamızdan Ukrayna İnşaat Mühendisleri Odasına (UCCE) Ziyaret

47. Dönem TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Avrupa İnşaat Mühendisleri Konseyi (ECCE) temsilcisi Hüseyin Kaya, Ukrayna İnşaat Mühendisleri Odasını 16 Haziran 2021 tarihinde ziyaret etti.

İMO İşçi Sağlığı Ve İş Güvenliği Kurulu 5. Toplantısını Yaptı

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Kurulu 5. toplantısı 16 Haziran 2021 tarihinde çevrimiçi olarak gerçekleştirildi.

İMO Afet Riski Altındaki Alanlar Ve Kentsel Dönüşüm Komisyonu 7. Toplantısını Yaptı

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Afet Riski Altındaki Alanlar ve Kentsel Dönüşüm Komisyonu 7. toplantısı 17 Haziran 2021 tarihinde çevrimiçi olarak gerçekleştirildi.

 Şubelerden Haberler

Antalya Şubemizden Ziyaret

İnşaat Mühendisleri Odası, Antalya Vergi Dairesi Başkanı sayın İlhan Karayılan`ı, ve Antalya SMMO Başkanı sayın E. Tayfun Çavdar`ı 1 Haziran 2021 tarihinde makamında ziyaret etti.

Antalya Şubemizde Enerji Kimlik Belgesi Uzmanı Onlıne Eğitimi Tamamlandı

İMO Antalya Şubesi tarafından 08-09-10-11 Haziran 2021 tarihlerinde Online olarak yapılan `Enerji Kimlik Belgesi Uzmanı Eğitimi` İnş. Müh. Murat YILMAZ ve Yük. İnş. Müh. Özerk YILDIRIM`ın sunumlarıyla tamamlandı.

Antalya Şubemiz Antalya Meslek Odaları Eşgüdüm Kurulu Toplantısına Katıldı

İMO Antalya Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Balcı, Antalya Meslek Odaları Eşgüdüm Kurulu toplantısına 10 Haziran 2021 tarihinde katıldı.

Antalya Şube Başkanımız Mustafa Balcı, Boğaçayı`nda yapılan ve yapılacak olan çalışmaların değerlendirildiği toplantıya katıldı

İMO Antalya Şube Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Balcı, Boğaçayı`nda yapılan ve yapılacak olan çalışmaların değerlendirildiği toplantıya katıldı.

İstanbul Şube Yönetim Kurulu Sayman Üyemiz Güvenli, Sağlıklı, Dayanıklı İstanbul Çalıştayına Katıldı

Çalıştaya İstanbul Şube Yönetim Kurulu Sayman Üyesi E. Fusun SÜMER katıldı. Çalıştayda , `Kentsel Yayılma ve Büyük Ölçekli Projelerin Etkileri`, `Dönüşen Kent Mekânı`, `Kaliteli ve Kapsayıcı Kentsel Yaşam Alanları`, `İklim Krizi Etkileri` ve `COVID-19 Salgını ve İstanbul` konularına yer verildi.

İstanbul Şube Başkanımız Nusret Suna Tele 1 TV`ye Açıklamalarda Bulundu

İMO İstanbul Şube Başkanı Nusret SUNA, Kanal İstanbul Projesine yönelik Tele1 TV`ye 10 Haziran 2021 tarihinde açıklamalarda bulundu.

İstanbul Şubemizin Yayın Organı Olan İstanbul Bülten`in yeni sayısı yayımlandı

İMO İstanbul Şube Yayın Organı Olan İstanbul Bülten`in 166. Sayısı Yayımlandı.

İstanbul Şubemizde Enerji Kimlik Belgesi (EKB)Uzmanlığı Onlıne Eğitimi Devam Ediyor

İMO İstanbul Şubesi tarafından düzenlenen Enerji Kimlik Belgesi (EKB) Uzmanlığı Online Eğitimi kursları periyodik olarak devam ediyor.

İstanbul Şube Başkanımız Tele 1 TV`de Yer Aldı

İMO İstanbul Şube Başkanı Nusret SUNA , 19 Haziran 2021 tarihinde Tele1TV Ana Haber`de İstanbul Depremi ile ilgili soruları yanıtladı.


e-Bülten Sayı 388 / 22 Haziran 2021


« Önceki

Sonraki »


 
   

 
COPYRIGHT © 2022 TMMOB İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI
NECATİBEY CADDESİ NO:57 KIZILAY-ANKARA
TEL : +90 312 294 30 00   FAKS : +90 312 294 30 88