TERÖRÜ LANETLİYORUZ!

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu`nun, 31 Temmuz 2018 tarihinde Hakkari`de gerçekleşen saldırı nedeniyle yaptığı, 2 Ağustos 2018 tarihli açıklama.

SÜTLÜCE’DE ÇÖKEN BİNA İLE İLGİLİ İMO İSTANBUL ŞUBESİ TEKNİK DEĞERLENDİRME RAPORU HAZIRLADI

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi’nde oluşturulan bir Kurul tarafından 24 Temmuz 2018 tarihinde Sütlüce`de çöken bina ile ilgili “Teknik Değerlendirme Raporu” hazırlandı.

TMMOB İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI 3. DÖNEM TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ GÖRÜŞMESİ YAPILDI

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası ile Oda çalışanlarımızın üyesi olduğu DİSK Sosyal-İş Sendikası arasında, 3. Dönem Toplu İş Sözleşmesi görüşmelerinin dördüncüsü, 3 Ağustos 2018 tarihinde, Oda Merkezinde yapıldı.

İMO BAŞKANI CEMAL GÖKÇE`NİN MİLLİYET GAZETESİ`NDEKİ AÇIKLAMALARI

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Başkanı Cemal Gökçe`nin, 26 Temmuz 2018 tarihinde Milliyet Gazetesi`ne yaptığı açıklamalar.

 Şubelerden Haberler

Kocaeli Şubemizde Temel Bilirkişilik Eğitimi

İMO Kocaeli Şubesi, yoğun ilgi üzerine beşinci kez Bilirkişilik Temel Eğitimi düzenledi. Eğitime inşaat mühendislerinin yanı sıra diğer meslek grupları da katılım sağladı.

Kocaeli Şubemizden KBB Ulaşım Daire’ye Ziyaret

İMO Kocaeli Şube Yönetim Kurulu kısa bir süre önce KBB Ulaşım Daire Başkanlığı görevine atanan Tolga Cankaya ve Yol Bakım Onarım ve Yapım Şube Müdürlüğüne atanan Yavuz Selim Satıroğlu’nu ziyaret etti.

İzmir Şubemiz 2. Genç İnşaat Mühendisleri Kampını Gerçekleştirdi

İMO İzmir Şubesi, 27-28-29 Temmuz tarihleri arasında 2. Genç İnşaat Mühendisleri Kampını, Gümüldür Tabiat Parkında, 70 üyemizin katılımı ile gerçekleştirdi.

İstanbul Şubemizden Sütlüce’de Çöken Bina Hakkında Basın Açıklaması

İMO İstanbul Şubesi tarafından 24 Temmuz 2018 tarihinde, Sütlüce`de çöken bina ile ilgili hazırlanan değerlendirme raporu ve basın metni Şubemizin Konferans Salonunda Şube Başkanı Nusret Suna tarafından basına sunuldu.

Denizli Şubemizden Belediyelere Ziyaretler

İMO Denizli Şubesi Yönetim Kurulu üyeleri Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu`nu ve Pamukkale Belediye Başkanı Sayın Hüseyin Gürlesin`i makamında ziyaret etti.


e-Bülten Sayı 284 / 7 Ağustos 2018


« Önceki

Sonraki »


 
   

 
COPYRIGHT © 2024 TMMOB İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI
NECATİBEY CADDESİ NO:57 KIZILAY-ANKARA
TEL : +90 312 294 30 00   FAKS : +90 312 294 30 88