İMO’DAN YUNANİSTAN İNŞAAT MÜHENDİSLERİNE DAYANIŞMA MESAJI

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası, Yunanistan’da yaşanan “yangın faciasıyla” ilgili olarak Avrupa İnşaat Mühendisleri Konseyi (ECCE) seçilmiş başkanı Aris Chatzidakis ve Genel Sekreter Maria Karanasiou nezdinde tüm Yunan Halkına başsağlığı dileklerini belirten ve her zaman Yunan Halkına yardıma hazır olduğunu vurgulayan bir mesaj yayınladı.

İMO BAŞKANI CEMAL GÖKÇE`NİN CNNTÜRK`TE YAPTIĞI AÇIKLAMA

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Başkanı Cemal Gökçe, 25 Temmuz 2018 tarihinde CNNTÜRK yayınına katılarak İstanbul`da çöken bina ve İstanbul`un kaçak binaları konularında açıklama yaptı.

İMO BAŞKANI CEMAL GÖKÇE`NİN HALK TV`YE YAPTIĞI AÇIKLAMALAR

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Başkanı Cemal Gökçe`nin İstanbul`daki çöken bina hakkında Halk TV`ye, 27 Temmuz 2018 tarihinde yaptığı açıklamalar.

İMO BAŞKANI CEMAL GÖKÇE`NİN ULUSAL KANAL`DA YAPTIĞI AÇIKLAMALAR

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Başkanı Cemal Gökçe, 28 Temmuz 2018 tarihinde, Ulusal Kanal`da `İmar Barışı` gündemiyle ilgili açıklamalarda bulundu.

TMMOB İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI 3. DÖNEM TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ GÖRÜŞMESİ YAPILDI

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası ile Oda çalışanlarımızın üyesi olduğu DİSK Sosyal-İş Sendikası arasında, 3. Dönem Toplu İş Sözleşmesi görüşmelerinin üçüncüsü, 24 Temmuz 2018 tarihinde, Oda Merkezinde yapıldı.

BİRLEŞİK KAMU-İŞ’TEN ODAMIZA ZİYARET

Birleşik Kamu-İş Konfederasyonu Genel Başkanı Mehmet Balık, Birleşik Kamu-İş Genel Sekreteri Mücahit Dede ve Tüm Yerel-Sen Genel Başkanı Dr. Hakan Kıran TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası’nı ziyaret etti.

ULUSLARARASI KIYI MÜHENDİSLİĞİ KONFERANSI (ICCE 2018) ABD`DE BAŞLADI

36. Uluslararası Kıyı Mühendisliği Konferansı (ICCE 2018) Amerika Birleşik Devletinin Baltimor şehrinde, 30 Temmuz 2018`de başladı.Konferansın 35.`si (ICCE 2016) 2016 yılında Türkiye`de Odamız ev sahipliğinde düzenlenmişti.

AĞITLARIMIZ, GÖZYAŞIMIZ, ACILARIMIZ VE ÖFKEMİZLE YOĞRULAN ADALET MÜCADELEMİZ HİÇ BİTMEYECEK!

31 Temmuz-2 Ağustos 2018 tarihleri arasında Sincan Cezaevi Kampüsü Mahkeme Salonu`nda gerçekleştirilecek olan 10 Ekim Davası Karar duruşması öncesinde DİSK-KESK-TMMOB-TTB ve 10 EKİM DER tarafından ortak basın açıklaması gerçekleştirildi.

PLANLI ALANLAR İMAR YÖNETMELİĞİNDE DEĞİŞİKLİK YAPILMASINA DAİR YÖNETMELİK YAYIMLANDI

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından, Resmi Gazete`nin 28 Temmuz 2018 Cumartesi tarihli, 30492. sayısında `PLANLI ALANLAR İMAR YÖNETMELİĞİNDE DEĞİŞİKLİK YAPILMASINA DAİR YÖNETMELİK` yayınlandı.

 Şubelerden Haberler

Dün Sütlüce`de bugün Ümraniye`de Yarın nerede?

İstanbul Ümraniye`de bir inşaatın istinat duvarının çökmesi nedeniyle İnşaat Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi tarafından yapılan açıklama. 30 Temmuz 2018

Manisa Şubemizde “İmar Barışı” Semineri

İMO Manisa Şubesi ve Mimarlar Odası Manisa Temsilciliğinin ortaklaşa düzenlediği `İmar Barışı` konulu seminer T.C Manisa Valiliği Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Yüksek Şehir Plancısı Ali Serhan Erel`in sunumu ile 26 Temmuz 2018 günü, üyelerimizin katılımı ile gerçekleştirildi.

Ankara Şubemiz KPSS & Kamuda Mühendislik Paneli Eğitim Notları ve Videosu

İMO Ankara Şubesi, 12 Temmuz 2018 tarihinde gerçekleşen `KPSS & Kamuda Mühendislik Paneli`nin sunum dosyalarını ve videosunu yayınladı.

Ankara Şubemiz İçme Suyu Şebekelerinde Kayıp Kaçak Yönetimi Semineri Eğitim Notları ve Videosu

İMO Ankara Şubesi, 24 Mayıs 2018 tarihinde Gökhan Marım`ın verdiği `İçme Suyu Şebekelerinde Kayıp Kaçak Yönetimi Semieri`nin sunum dosyalarını ve videosunu yayınladığı.


e-Bülten Sayı 283 / 30 Temmuz 2018


« Önceki

Sonraki »


 
   

 
COPYRIGHT © 2024 TMMOB İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI
NECATİBEY CADDESİ NO:57 KIZILAY-ANKARA
TEL : +90 312 294 30 00   FAKS : +90 312 294 30 88