CUMHURBAŞKANI ADAYI MUHARREM İNCE TMMOB VE ODA BAŞKANLARI İLE BİR ARAYA GELDİ

24 Haziran Cumhurbaşkanlığı Seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi adayı olan Muharrem İnce, beraberinde CHP Genel Başkan Yardımcıları ve Milletvekillerinden oluşan heyet, 26 Mayıs 2018 tarihinde TMMOB Yöneticileri ve Oda Başkanları ile bir araya geldi.

TMMOB İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI BAŞKANI CEMAL GÖKÇE`NİN, TÜRKİYE`DE YENİ ÇAĞ GAZETESİ`NE YAPTIĞI AÇIKLAMA

Cemal Gökçe; Hakka, hukuka adalete bağlı kalarak, 70-80 metre kare kendi emeğiyle ev almaya çalışan insanları cezalandırmaktır. Doğru iş yapmaya çalışan meslektaşlarımızı cezalandırmaktır

ULUSLARARASI KATILIMLI 10. BETON KONGRESİ 1. DÜZENLEME KURULU TOPLANTISI YAPILDI

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası adına İstanbul ve Bursa Şubeleri tarafından 2019 yılında Bursa’da düzenlecek olan Uluslararası Katılımlı 10. Beton Kongresi`nin 1. Düzenleme Kurulu toplantısı 29 Mayıs 2018 tarihinde İMO İstanbul Şubesi Karaköy Hizmet Binası`nda yapıldı.

TMMOB 24 HAZİRAN SEÇİMLERİNE İLİŞKİN GÖRÜŞLERİNİ BROŞÜR OLARAK YAYINLADI

24 Haziran 2018 tarihinde gerçekleştirilecek olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği Genel Seçimlerine yönelik TMMOB tarafından hazırlanan `ÜLKEMİZİN, HALKIMIZIN VE MESLEĞİMİZİN GELECEĞİ İÇİN OY KULLANACAĞIZ, OYUMUZA SAHİP ÇIKACAĞIZ!` başlıklı broşür yayınlandı.

24 HAZİRAN SEÇİMLERİNDE GÖREV ALALIM

24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak olan Cumhurbaşkanı Seçimi ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi hakkında, TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu tarafından üyelerimize yapılan çağrı.

İMO 46. DÖNEM ONUR KURULU VE SORUŞTURMACILAR ORTAK TOPLANTISI DÜZENLENDİ

Toplantıda, TMMOB Disiplin Yönetmeliği ve ilgili diğer mevzuat hakkında bilgi verildi. 46. Dönemde yapılacak Onur Kurulu ve Disiplin Soruşturması çalışmalarına ilişkin görüş alışverişinde bulunuldu.

 Şubelerden Haberler

İzmir Şubemizde Döşeme ve Temellerde Zımbalamaya Dayanıklı Tasarım Üzerine Güncel Yaklaşımlar Semineri

Yük. İnş. Müh. Cem Özer`in sunduğu Döşeme ve Temellerde Zımbalamaya Dayanıklı Tasarım Üzerine Güncel Yaklaşımlar konulu seminer 24 Mayıs 2018 tarihinde Şubemizde gerçekleşti.

İstanbul Şubemizde Zemin İyileştirmesi Ve Güçlendirilmesi Tasarım Örnekleri Seminerleri

İMO İstanbul Şubesi tarafından Tekil Seminerler kapsamında düzenlenen Yük. İnş. Müh. Alp Gökalp’ın konuşmacı olarak katıldığı Zemin İyileştirmesi Ve Güçlendirilmesi Tasarım Örnekleri konulu seminer, 22 Mayıs 2018 tarihinde Bakırköy Temsilciliğinde, 23 Mayıs 2018 tarihinde Kadıköy Belediye Başkanlık Binası Alt Salonu’nda ve 24 Mayıs 2018 tarihinde Şube Karaköy Hizmet Binası`nda gerçekleşti.

İstanbul Şubemiz Türkiye Bina Deprem Yönetmeliği`nin Esasları (2018) Seminerleri Videoları İnternette

İMO İstanbul Şubesi tarafından düzenlenen Türkiye Bina Deprem Yönetmeliği`nin Esasları (2018) seminerleri kapsamında gerçekleştirilen seminerlerin videolarına İMO İstanbul Şubesi youtube hesabından ulaşılabilmektedir.

Ankara Şubemizde İçme Suyu Şebekelerinde Kayıp Kaçak Yönetimi Semineri

İMO Ankara Şubesi tarafından 24 Mayıs 2018 Perşembe günü İMO KKM Rüştü Özal Salonu`nda `İçme Suyu Şebekelerinde Kayıp Kaçak Yönetimi` semineri düzenlendi.

Ankara Şubemiz Afyon Temsilciliğinde Türkiye’nin Deprem Tehlikesi Ve Mevcut Betonarme Yapılardaki Yetersizlikler Semineri

İMO Ankara Şubesi Afyonkarahisar Temsilciliği tarafından 23 Mayıs 2018 Çarşamba günü Afyon Kocatepe Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Seminer Salonu`nda `Türkiye`nin Deprem Tehlikesi ve Mevcut Betonarme Yapılardaki Yetersizlikler` Semineri düzenlendi.

Gazi Üniversitesi’nde Fakülte Birinciliği genç-İMO’lunun Oldu

Gazi Üniversitesi Mühendislik Fakültesi 2017-2018 döneminde, genç-İMO Ankara Şubesi Üniversite Temsilcisi Onur Selçuk bölüm ve fakülte birincisi oldu.

Adana Şubemizde Seçime Giderken Türkiye Paneli

İMO Adana Şubesi, içinde bulunduğumuz sürecin ekonomik ve siyasi yönlerinin detaylarıyla değerlendirildiği “Seçime Giderken Türkiye” paneli gerçekleştirdi.


e-Bülten Sayı 274 / 29 Mayıs 2018


« Önceki

Sonraki »


 
   

 
COPYRIGHT © 2024 TMMOB İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI
NECATİBEY CADDESİ NO:57 KIZILAY-ANKARA
TEL : +90 312 294 30 00   FAKS : +90 312 294 30 88