TMMOB İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI BAŞKANI CEMAL GÖKÇE, HÜRRİYET GAZETESİ`NE 5 MAYIS 2018 TARİHİNDE AÇIKLAMALARDA BULUNDU.

TMMOB 44. DÖNEM 5. DANIŞMA KURULU TOPLANTISI YAPILDI

TMMOB 44. Dönem 5. Danışma Kurulu toplantısı 5 Mayıs 2018 tarihinde İMO Teoman Öztürk Toplantı Salonu’nda yapıldı. TMMOB Yönetim Kurulu Başkanı Emin Koramaz’ın açış konuşmasıyla başlayan toplantıda, ülke gündemi ve TMMOB çalışmaları değerlendirildi.

İMO BAŞKANI CEMAL GÖKÇE`NİN TMMOB 44. DÖNEM 5. DANIŞMA KURULU`NDA YAPTIĞI KONUŞMA

KIYI VE DENİZ MÜHENDİSLİĞİ ÇALIŞTAYI TAMAMLANDI

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası adına Balıkesir Şubemiz tarafından, 4 Mayıs 2018 tarihinde düzenlenen Kıyı ve Deniz Mühendisliği Çalıştayı; TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Başkanı Cemal Gökçe, Balıkesir Şube Başkanı Gürkan Özcan, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal`ın açılış konuşmalarıyla başladı.

TMMOB İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI BAŞKANI CEMAL GÖKÇE 02.05.2018 TARİHİNDE AÇIK RADYO`DA ALTIN SAATLER PROGRAMINA KATILDI

ANKARA’DA 2. ULUSAL HEYELAN SEMPOZYUMU

TC Başkanlığı ile Orman ve Su İşleri Bakanlığı Çölleşme ve Erozyonla Mücadele Genel Müdürlüğü`nün ortaklaşa düzenleyeceği 2. Ulusal Heyelan Sempozyumu, 11-12 Ekim 2018 tarihlerinde Ankara`da gerçekleştirilecek.

 Şubelerden Haberler

Manisa Şubemizde Teknik Gezi

İMO Manisa Şubesi, 4 Mayıs 2018 tarihinde, Manisa Celal Bayar Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü genç-İMO öğrencileri için `Manisa Prime` teknik gezisi düzenledi.

Manisa Şubemizde Türkiye Bina Deprem Yönetmeliği ve Temel Mühendislik Semineri

İMO Manisa Şubesi, 03 Mayıs 2018 tarihinde Dr. Ender Başarı’nın (MCBÜ) sunduğu `Türkiye Bina Deprem Yönetmeliği ve Temel Mühendislik` konulu Seminer düzenledi.

İstanbul Şubemizde Türkiye Bina Deprem Yönetmeliği’nin Esasları (2018) Seminer Dizisi 2. Haftası Gerçekleşti

İMO İstanbul Şubesi tarafından düzenlenen Türkiye Bina Deprem Yönetmeliği`nin Esasları (2018) Seminer Dizisinin 2. Haftası 28 Nisan 2018 tarihinde Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Fındıklı Yerleşkesi Sedad Hakkı Eldem Oditoryumu’nda gerçekleşti.

İstanbul Şubemizde Ahşap Yapılar ve Uygulama Örnekleri

İMO İstanbul Şubesi tarafından Şantiye Mühendislerine Yönelik Pazartesi Seminerleri kapsamında “Ahşap Yapılar ve Uygulama Örnekleri” konulu Seminer düzenlendi.

İstanbul Şubemizde Endüstriyel Zemin Döşemelerinin Tasarım Ve Uygulamalarında Güncel Yaklaşımlar Semineri

İMO İstanbul Şubesi tarafından Tekil Seminerler kapsamında “Endüstriyel zemin döşemelerinin tasarım ve uygulamalarında güncel yaklaşımlar” konulu seminer düzenlendi.

Eskişehir Şubemiz EKB ile İlgili Mevzuatlar ve Uygulamaları Eğitimi

İMO Eskişehir Şubesi’nde, 25-26-27 Nisan 2018 tarihlerinde, Şube Araştırma Görevlisi Koray Güler ve Sakarya Şubesi Sekreter Üyesi Semih Uçar tarafından verilen eğitimde EKB ile ilgili mevzuatlar ve uygulamaları anlatıldı.

Eskişehir Şubemizde Oda Benim için Ne Yapmalı? Etkinliği

İMO Eskişehir Şubesi, 2 Mayıs 2018 tarihinde, Şube Seminer salonunda, `Oda Benim için Ne Yapmalı?` konulu Serbest Kürsü ve Kokteyl etkinliği gerçekleştirdi.

Eskişehir Şubemiz İnşaat Mühendisleri Günleri 2018 Etkinliğinde

İMO Eskişehir Şubesi, 4 Mayıs 2018 tarihinde, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi İnşaat Kulübü tarafından düzenlenen, `İnşaat Mühendisleri Günleri 2018` etkinliğine katıldı.

Eskişehir Şubemizde Yeni Deprem Yönetmeliğinde Zemin Temel Yapı Etkileşimine Bakış Semineri

İMO Eskişehir Şubesi tarafından düzenlenen, Prof. Dr. Bilge Siyahi`nin sunduğu `Yeni Deprem Yönetmeliğinde Zemin Temel Yapı Etkileşimine Bakış` konulu seminer 4 Mayıs 2018 Cuma günü Şube Seminer Salonumuzda gerçekleşti.

Diyarbakır Şubemizde Hilti Ankraj Sistemlerinin Tasarımı Semineri

İMO Diyarbakır Şubesi, inşaat mühendislerine yönelik 3 Mayıs 2018 tarihinde Hilti Ankraj Sistemlerinin Tasarımı, Filiz Ekimi Tasarımı ve Kompozit Döşemelerde Stud Çivisi Alternatifi Semineri düzenledi.

Diyarbakır Şubemizde Deprem Bölgesine Teknik Gezi

İMO Diyarbakır Şubesi öncülüğünde, Şubeye bağlı Malatya, Elazığ, Batman, Şanlıurfa temsilcilikleri ve İMO Adana Şubesi’ne bağlı Adıyaman Temsilciliği, Dicle (Diyarbakır), Batman, Fırat (Elazığ), İnönü (Malatya), Adıyaman ve Haran (Şanlıurfa) üniversitelerinin İnşaat Mühendisliği Bölümü’nde okuyan öğrencilere yönelik 24 Nisan 2018’de saat 03.34`te 5,1 büyüklüğünde depremin meydana geldiği Adıyaman’ın Samsat ilçesine teknik gezi düzenlendi.

Denizli Şubemizde Kolay Metraj - Kurumsal Hak Ediş ve Yaklaşık Maliyet Semineri

İMO Denizli Şubesi’nde 26 Nisan 2018 tarihinde, “AMP Yazılım Kolay Metraj - Kurumsal Hakediş ve Yaklaşık Maliyet Programı Tanıtımı” semineri düzenlendi.

Denizli Şubemizde EKB Eğitimi

İMO Denizli Şubesi tarafından, 27-28-29 Nisan 2018 tarihlerinde Enerji Kimlik Belgesi Uzmanı Eğitimi verildi.

Ankara Şubemiz Gelecek Planlama Günü Etkinliğinde

ODTÜ Yapı Topluluğu ve genç-İMO ODTÜ tarafından ODTÜ İnşaat Mühendisliği Bölümü`nde düzenlenen ve diğer üniversitelerden de öğrencilerin katıldığı `Gelecek Planlama Günü` etkinliği 26 Nisan Perşembe günü gerçekleştirildi.


e-Bülten Sayı 271 / 8 Mayıs 2018


« Önceki

Sonraki »


 
   

 
COPYRIGHT © 2024 TMMOB İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI
NECATİBEY CADDESİ NO:57 KIZILAY-ANKARA
TEL : +90 312 294 30 00   FAKS : +90 312 294 30 88