RÜŞTÜ ÖZAL’I SAYGIYLA ANIYORUZ

Odamız tarihinde önemli bir yeri bulunan, eski Oda başkanlarımızdan Rüştü Özal’ı ölümünün 10. yıl dönümünde saygıyla anıyoruz.

GÜNEY ÖZCEBE MEZARI BAŞINDA ANILDI

Oda Eski Başkanlarımızdan Güney Özcebe, ölümünün 19. yılında mezarı başında düzenlenen törenle anıldı.

EŞİTLİK VE ÖZGÜRLÜK MÜCADELEMİZDE ISRARCIYIZ YAŞASIN 8 MART

İMO 45. Dönem Kadın Komisyonunun, 8 Mart nedeniyle yaptığı açıklama.

REFERANS BELGESİ KURULU-2, 8. TOPLANTISINI YAPTI

3 Mart 2018 tarihinde gerçekleştirilen toplantıya Necati Atıcı, Taner Yüzgeç, Fercan Yavuz, Nusret Suna, Hüsnü Gürpınar, Genel Sekreter Yardımcısı Serap Dedeoğlu ve Kurul Sekreteri Fatih Yıldırım katıldı.

MESLEKİ DEĞERLENDİRME KURULU 13. TOPLANTISINI YAPTI

3 Mart 2018 tarihinde gerçekleştirilen toplantıya Necati Atıcı, Levent Darı, İsmail Selçuk Yılmaz, Nusret Suna, Hüsnü Gürpınar, Fercan Yavuz, Genel Sekreter Yardımcısı Serap Dedeoğlu ve Kurul Sekreteri Fatih Yıldırım katıldı. Toplantıda program lisansları ile ilgili çalışmalar değerlendirildi ve şubelerden gelen dosyalar değerlendirilerek karara bağlandı.

MESLEK İÇİ EĞİTİM KURULU 12. TOPLANTISINI YAPTI

Toplantı 3 Mart 2018 tarihinde Ankara’da gerçekleştirildi. Toplantıya Nusret Suna, Necati Atıcı, Koray Kadaş ve Selim Şengel katıldı.

İNŞAAT MÜHENDİSLERİ, `GAYRİMENKUL GELİŞTİRME VE YÖNETİMİ` BİLİRKİŞİLİK UZMANI OLARAK GÖREV YAPABİLECEK

İnşaat Mühendisleri Odasının, inşaat mühendislerinin `Gayrimenkul Geliştirme ve Yönetimi` Bilirkişilik Uzmanlığı yapabilmesi için yaptığı başvuru Adalet Bakanlığı tarafından kabul edildi.

genç-İMO ÜNİVERSİTE TEMSİLCİLERİ ÇALIŞTAYI TAMAMLANDI

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası genç-İMO Üniversite Temsilcileri Çalıştayı, 10 Mart 2018 tarihinde, Antalya’da gerçekleştirildi.

 Şubelerden Haberler

Balıkesir Şubemizde 8 Mart Etkinliği

İMO Balıkesir Şubesi 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla kahvaltı etkinliği düzenledi. Etkinliğe Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı katıldı.

Diyarbakır Şubemiz, D.Ü. İnşaat Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Toprak’ı Ziyaret Etti

İMO Diyarbakır Şubesi Başkanı Nihat Noyan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Dicle Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Z. Fuat Toprak’ı makamında ziyaret etti.

Hatay Şubemizde Hatay`ın Depremselliği Etkinliği

İMO Hatay Şubesi 07 Mart 2018 tarihinde, Hatay Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonunda “Hatay`ın Depremselliği” etkinliği düzenledi. Sempozyumda konuşmacı olarak inşaat mühendisi Prof. Dr. Yasin Fahjan katıldı.

Kocaeli Şubemiz Kadınlar Komisyonu Kahvaltıda Buluştu

İMO Kocaeli Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi ve Kadınlar Komisyonu Başkanı Ayşen Kaya öncülüğünde Lastik-İş Sendikası Sosyal Tesisleri Kış Bahçesi’nde, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü Etkinliği nedeniyle hafta sonu şubenin kadın üyeleri bir araya geldi.

Manisa Şubemiz, Genç-İMO İzmir Megapol City Zemin Uygulaması ve Bivalvia Bostanlı Teknik Gezisi Düzenledi

İMO Manisa Şubesi tarafından, 24 Şubat 2018 tarihinde Manisa Celal Bayar Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü genç-İMO öğrencileri için İzmir Megapol City Zemin Uygulaması ve Bivalvia Bostanlı teknik gezisi düzenledi.

Manisa Şube Yönetim Kurulu Genç-İMO Toplantı Yaptı

İMO Manisa Şubesi Yönetim Kurulu 5 Mart 2018 tarihinde, Manisa Celal Bayar Üniversitesi genç-İMO Üniversite ve Sınıf Temsilcileri ile toplantı gerçekleştirdi.

Manisa Şubemizde SİM ve İTB’si Aktif Olan Üyelerimizle Toplantı

İMO Manisa Şubesi; Yunusemre Belediyesi İmar İşleri ile Yönetim Kurulu arasında yapılan daha önceki toplantıya istinaden, Yunusemre Belediyesinin göndermiş olduğu ‘Statik Proje Kontrolünde yapılacak iyileştirmeler’ konusunun görüşüldüğü toplantı 7 Mart 2018 tarihinde aktif SİM, İTB Belgeli üyelerimizle toplantı düzenledi.

Manisa Şubemizde 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kahvaltı Etkinliği

İMO Manisa Şubesi, 8 Mart 2018 tarihinde Dünya Kadınlar günü nedeniyle Alaçatı Bahçesi’nde kadın üyelerimize kahvaltı organizasyonu düzenledi. Kahvaltıya Şube Sekreter Üyesi Dilek Yeltin, Manisa Büyükşehir Belediyesi, Yunusemre Belediyesi ve Şehzadeler Belediyesi İmar İşleri İnşaat Mühendisi çalışanları, serbest ve yapı denetim kuruluşlarında çalışan inşaat mühendisleri ile Şube personelimiz katıldı.

Uşak Şubemizde 8 Mart

İMO Uşak Şubesi 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü üyeleri ve genç-İMO Öğrenci üyelerinin katılımı ile Uşak Üniversitesi Fen Edebiyat konferans salonunda, genç-İMO tarafından düzenlenen söyleşi ve müzik dinletisi ile kutladı.


e-Bülten Sayı 263 / 13 Mart 2018


« Önceki

Sonraki »


 
   

 
COPYRIGHT © 2024 TMMOB İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI
NECATİBEY CADDESİ NO:57 KIZILAY-ANKARA
TEL : +90 312 294 30 00   FAKS : +90 312 294 30 88