ŞUBELERİMİZ GENEL KURULLARINI TAMAMLADI

Odamız Şubelerinin iki yılda bir gerçekleştirdiği Genel Kurul Toplantıları ile Yönetim ve Delege Seçimleri 17-18 Şubat 2018 tarihlerinde gerçekleştirildi.Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Gökçe ve Yönetim Kurulu Üyesi Cemal Akça İstanbul Şube Genel Kuruluna, 2. Başkan Şükrü Erdem Adana Şube Genel Kuruluna, Sekreter Üye Hüseyin Kaya Ankara Şube Genel Kuruluna, Yönetim Kurulu Üyesi Cihat Mazmanoğlu Hatay Şube Genel Kuruluna, Yönetim Kurulu Üyesi Necati Atıcı İzmir Şube Genel Kuruluna katıldı.

İMO ŞUBELERİ GENEL KURULLARINI TAMAMLADI

Oda Başkanı Cemal Gökçe`nin, şubelerimizin genel kurullarının tamamlanması nedeniyle yaptığı açıklama.

ÇELİK YAPILARIN TASARIM, HESAP VE YAPIM ESASLARINA DAİR YÖNETMELİKTE DEĞİŞİKLİK YAPILMASINA DAİR YÖNETMELİK YAYINLANDI

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından hazırlanan, Çelik Yapıların Tasarım, Hesap ve Yapım Esaslarına Dair Yönetmelikte Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik, Resmi Gazete’nin 15 Şubat 2018 Perşembe tarihli, 30333.(Mükerrer) sayısında yayınlandı.

KIYI ve DENİZ MÜHENDİSLİĞİ KURULU 4. TOPLANTISINI YAPTI

Kıyı ve Deniz Mühendisliği Kurulu 4. toplantısını, 9 Şubat 2018 tarihinde, Ankara`da gerçekleştirdi.

 Şubelerden Haberler

Antalya Şubemizde İnşaat Mühendisliği ve Proje Tanıtımı Söyleşisi Yapıldı

İMO Antalya Şubesi tarafından, İnşaat Mühendisi Akın Akay Akıncı’nın sunumuyla, inşaat mühendisliği ve proje tanıtımı söyleşisi, Şube Atatürk Konferans Salonunda, 16 Şubat 2018 tarihinde gerçekleştirildi. İnşaat mühendisleri, inşaat mühendisliği öğrencileri, mimarlar ve farklı mesleklerden çok sayıda davetlinin katıldığı söyleşi yoğun ilgi gördü.

Antalya Şubemizde “Mühendislik Stresi ve Kalp Krizi” Konferansı Yapıldı

İMO Antalya Şubesi tarafından düzenlenen, “Mühendislik Stresi ve Kalp “Krizi konferansı, Kardiyoloji Uzmanı Dr. Deniz Demirci`nin sunumuyla, 9 Şubat 2018 tarihinde Şubemiz Atatürk Konferans Salonunda gerçekleştirildi.


e-Bülten Sayı 260 / 21 Şubat 2018


« Önceki

Sonraki »


 
   

 
COPYRIGHT © 2024 TMMOB İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI
NECATİBEY CADDESİ NO:57 KIZILAY-ANKARA
TEL : +90 312 294 30 00   FAKS : +90 312 294 30 88